Piotr Wacek - PUH Diamond-Technik

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Garncarska 4, 26-026 Chałupki świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
790 870 135
Adres korespondencyjny
ul. Garncarska 4, 26-026 Chałupki świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Diamond-Technik to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Chałupkach, na obszarze powiatu kieleckiego, w województwie świętokrzyskim. Zajmujemy się wierceniem oraz cięciem powierzchni techniką diamentową.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania w zakresie cięcia powierzchni betonowych oraz żelbetowych i podobnych. Poprzez technikę diamentową udaje się uniknąć wstrząsów i pęknięć przy przewracaniu podłoża. Do tego, przy wierceniu na mokro redukuje się poziom zapylenia do absolutnego minimum. Diamond-Technik to wartościowy krok w przyszłości usług budowlanych.

Prowadzimy naszą działalność od ponad półtora roku. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę tak, by nie było przed nami zadań nie do rozwiązania. Zdobyte przez nas doświadczenie oraz spore grono zadowolonych klientów pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

Kucie i demontaż żel-betu oraz betonu,
Frezowanie i śrutowanie betonu,
Wiercenie otworów,
Cięcie tarczami diamentowymi.

Dodatkowo oferujemy nasze usług przy przewiercaniu ścian oraz gdy niezbędne jest cięcie posadzek. Zajmujemy się również przewracaniem stropów oraz tniemy piłą ścienną wszelkiego rodzaju ściany betonowe. Dzięki zastosowaniu wiertła koronowego z segmentami diamentowymi o różnorodnych średnicach możemy wykonywać precyzyjne otwory o gładkich krawędziach. Wykonujemy również wycinanie otworów pod okna oraz drzwi.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz wiedze na temat nowoczesnych sposobów wierceń są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Gwarantujemy Państwu dbałość o szczegóły, rzetelność oraz terminowość wszystkich podejmowanych zleceń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń