Chelosiowy Dworek

Nowoczesna sala bankietowa na wynajem

Restauracje
26-065 Jaworznia 208A świętokrzyskie
(6 opinii) napisz opinię
Chelosiowy Dworek
26-065 Jaworznia 208A świętokrzyskie
Telefon
Chelosiowy Dworek

Informacje

Opis działalności firmy Chelosiowy Dworek w Jaworznia
Witamy Państwa w Chelosiowym Dworku, nowoczesnym obiekcie, który znajduje się w Jaworzni, w województwie świętokrzyskim. Prowadzimy hotel oraz restaurację z salą bankietową. Zapewniamy pyszne jedzenie , wygodne pokoje noclegowe oraz możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej.
Produkty i usługi
Chelosiowy Dworek to wyjątkowe miejsce, ponieważ zlokalizowany jest obok znanej i pięknej jaskini - Chelosiowej Jamy. Naszym gościom zapewniamy 12 pokoi dla dwóch osób oraz 1 pokój dostosowany do osób niepełnosprawnych. Każde pomieszczenie posiada oddzielną łazienkę, wyposażone jest w telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu. O komfortowy pobyt dba nasza obsługa, która jest dla Państwa dostępna przez cały czas.

W tym samym budynku znajduje się także nasza restauracja, gdzie serwujemy głównie polskie dania. Staramy się, aby były lekkie i pożywne. Najważniejsza jest dla nas świeżość wszystkich składników oraz dobry smak. Zadbaliśmy o świetny wystrój restauracji, w której można zjeść romantyczną kolację lub rodzinny obiad. Nasi kelnerzy chętnie doradzą w wyborze potraw. Zapewniamy miłą obsługę oraz szeroki wybór dań.

Obsługujemy salę bankietową, która mieści 250 gości. Jest wyposażona w nagłośnienie i klimatyzację. Mieliśmy okazję organizować takie uroczystości jak:
- wesele,
- urodziny,
- komunie,
- chrzciny,
- stypy,
- imprezy rodzinne,
- spotkania biznesowe,
- imprezy firmowe.

Posiadamy własny salon fryzjerski, więc Parom Młodym, które zdecydują się wyprawić wesele w naszej sali, zapewniamy bardzo przystępne pakiety. Dbamy o każdy szczegół podczas organizacji imprezy. Zapewniamy również liczne atrakcje weselne.

Oferujemy usługi cateringowe. Nasi kucharze wybiorą razem z Państwem kartę menu i zadbają o najlepszy smak każdej potrawy.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin Chelosiowego Dworku w Jaworzni oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Chelosiowy Dworek z lokalizacji: Jaworznia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
B
Bartosz
Wszystko ok - jedzenie, impreza i zakwaterowanie na pięć. Warto skorzystać.
A
Adam
Piękne widoki i na zewnątrz i w środku. W takim miejscu aż się chce przebywać. Polecam!
A
Anna
Duży plus za pokój przystosowany do niepełnosprawnych z którego mógł skorzystać mój syn. Za jedzenie i organizację urodzin też duży pozytyw. Serdecznie polecam.
J
Jacek
Zdecydowanie dobrze będę wspominał imprezę weselną w Chelosiowym Dworku. Lepszej organizacji po prostu bym sobie nie wymarzył. Pełen profesjonalizm.
A
Agata
Super pod każdym względem, pyszne jedzenie i komfortowo wyposażone pokoje. Polecam!
E
Edyta
Impreza komunijna wypadła bardzo dobrze w czym duża zasługa obsługi w Chelosiowym Dworku. Szczególne uznanie dla kucharza, który przygotował pyszne jedzenie. Polecam.