"Jacoterm" Jacek Stępnik

Usługi Hydrauliczne Kielce Instalacje grzewcze - serwis kotłowni

Hydraulicy
ul. Górna 20/116, 25-415 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 073 924
509073924
Adres korespondencyjny
ul. Górna 20/116, 25-415 Kielce świętokrzyskie

Informacje

O nas
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usługi hydraulicznej do domu, czy do firmy, możesz być pewny, że wykonamy je rzetelnie, szybko i solidnie. Obsługujemy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych- możemy się pochwalić i udostępnić do wglądu klienta wszystkie inwestycje wykonane na terenie Kielc i wielu województw w Polsce. Nasi stali klienci chętnie powracają i korzystają z naszych usług. Szukając dobrych fachowców w zakresie hydrauliki, postaw na firmę JACOTERM.
Opis działalności
Usługi hydrauliczne i instalacyjne świadczymy od 8 lat. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie wszystkich zleceń. Oferujemy między innymi instalacje gazowe, centralnego ogrzewania, instalacje hydrauliczne, instalacje kanalizacyjne, instalacje wodno-kanalizacyjne, pompy ciepła, system automatyki i regulacji kotłowni, kolektory słoneczne, wymianę wadliwych urządzeń, konserwację, serwis kotłowni.
Produkty i usługi
Oferta

Usługi hydrauliczne i instalacyjne świadczymy od 8 lat. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie wszystkich zleceń. Oferujemy między innymi instalacje gazowe, centralnego ogrzewania, instalacje hydrauliczne, instalacje kanalizacyjne instalacje wodno-kanalizacyjne, system automatyki i regulacji kotłowni, kolektory słoneczne, wymianę wadliwych urządzeń, konserwację, serwis kotłowni.

Usługi hydrauliczne wykonujemy:
- instalacjecentralnego ogrzewania,
- instalacje gazowe,
- kolektory słoneczne,
- pompy ciepła,
- wiercenie bez udarowe wiertnica
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Maria
2016-12-07 10:21:47
Również Polecam Firmę. Super doradzili rozwiązanie. Ogrzewanie działa na 6+.
B
Bartłomiej
2016-06-03 09:29:44
Polecam Firmę. Bardzo solidny wykonawca.