Mineral Spa Iwona Ozimina

Naturalne kosmetyki roślinne przyjazne Twojej skórze

Wyposażenie salonów kosmetycznych
26-060 Lipowica 57 świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Mineral Spa Iwona Ozimina

Informacje

Opis działalności
W firmie Mineral SPA zajmujemy się internetową dystrybucją kosmetyków i środków higieny osobistej wytworzonych na bazie naturalnych, ekologicznych surowców. Naszą firmę prowadzi Iwona Ozimina.
Produkty i usługi
Ze względu na duże zanieczyszczenie oraz powszechne używanie w różnych środkach pielęgnacyjnych, kosmetykach, a nawet produktach spożywczych, substancji syntetycznych, nasza skóra i włosy są narażone na przyspieszenie procesów starzenia, alergie, choroby i wiele innych dolegliwości. Zdrowy wygląd wpływa również korzystnie na dobre samopoczucie. Dlatego w Mineral SPA oferujemy swoim klientom szeroki katalog produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry i włosów. Wśród nich znajdują się między innymi:
- szampony do włosów,
- mydła naturalne,
- żele,
- płyty do kąpieli,
- kremy,
- mleczka,
- masła.

Wszystkie one pochodzą od renomowanych polskich i zagranicznych producentów, którzy to ich produkcji wykorzystują wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia, w tym przede wszystkim surowce roślinne.

W ofercie Mineral SPA udostępniliśmy szeroki wybór preparatów i środków naturalnych do zabiegów SPA, jak peelingi, czy płyny do kąpieli.

Zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu i wejścia na stronę sklepu internetowego lub profil społecznościowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
Renia
Świetne są te kosmetyki. Maja bardzo ładny zapach, konsystencję no i w ogóle mnie nie uczulają, dlatego z czystym sercem mogę polecić.