Zakład Produkcji Nawozów Organicznych I Wydobycia Piasku Mosty Sp. Z o.o.

Mosty - kopalnia piachu

Kamień i kruszywa
26-060 Mosty 40 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 309 529
Adres korespondencyjny
26-060 Mosty 40 świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Z.W.P Mosty to firma, która zajmuje się wydobywaniem oraz dystrybucją piachu, który wykorzystywany jest m.in. w usługach budowlanych. Ponadto oferują usługi koparką, koparko-ładowarką oraz transport produktów sypkich. Firma działa od 1994 roku na terenie województwa świętokrzyskiego.
Produkty i usługi
Nasza kopalnia funkcjonuje już od 25 lat w Dolinie Nidy we wsi Mosty k. Kielc. Obszar z którego wydobywamy piasek to głównie skłon podnóża wyniesienia Grzyw Korzeckowskich. Zajmujemy się przede wszystkim eksploatacją oraz uszlachetnianiem piasku budowlanego, a także produkcją ziemi ogrodniczej. Doskonale wiemy, jaką rolę odgrywa piasek w naszym życiu oraz do czego może służyć, dlatego staramy się, by wydobywany przez nas piach był zawsze najwyższej jakości.

Działamy jako:
- kopalnia wydobywająca piaski budowlane do betonu, zapraw, mas bitumicznych oraz dla budownictwa
- kopalnia wydobywająca ziemię trawnikową i organiczną,
- suszarnia piasku.

Wykonujemy również usługi transportowe związane z piaskiem, wyburzenia oraz wykopy. Świadczymy również usługi koparko-ładowarką i mini ładowarką.

Przez czas naszej działalności zdobyliśmy sporo cennego doświadczenia. Staramy się, aby wydobywany przez nas piach spełniał wysokie wymagania naszych inwestorów. Współpracujemy z wieloma firmami i przedsiębiorstwami budowlanymi, do których dostarczamy piach, a dzięki solidności i rzetelności naszych usług zyskaliśmy miano solidnego dostawcy.

Zapraszamy do współpracy.
Certyfikaty
Z.W. P. "Mosty" posiada certyfikat, który potwierdza, że prace w zakresie wydobywania kopalin pospolitych, uszlachetniania kopalin oraz ich transportu jest wykonywane zgodnie z z normami PN-EN ISO 9001:2015.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
miechowski, Radom, buski, jędrzejowski, Kielce, pińczowski, skarżyskie, starachowicki, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń