Dominik Miśkiewicz IL-Tech

Profesjonalne usługi hydrauliczne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Strażacka 24, 26-067 Promnik świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
794 244 288
Adres korespondencyjny
ul. Strażacka 24, 26-067 Promnik świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma IL-TECH należąca do Dominika Miśkiewicza znajduje się w Strawczynie, w województwie świętokrzyskim. Zajmujemy się montażem nowoczesnych technik grzewczych i sanitarnych. Oferujemy usługi hydrauliczne.
Produkty i usługi
Zajmujemy się szeroko pojętą hydrauliką. Montujemy oraz sprzedajemy kotły na paliwa stałe. Ponadto montujemy pompy ciepła, kotły gazowe i instalacje wodno-kanalizacyjne. Naprawiamy usterki związane z urządzeniami ciepłowniczymi. Przyjeżdżamy do awarii i zajmujemy się serwisem kotłów.

Do naszych usług należy także:
- technika diamentowa,
- kamerowanie przewodów spalinowych,
- sprzedaż i montaż wkładów kominowych.

Wiercimy w betonie, żelbecie, cegle, asfalcie i innych powierzchniach. Tworzymy otwory o średnicy od 20 do 400 mm w ścianach i stropach.

Za pomocą kamery termowizyjnej możemy zdiagnozować problemy dotyczące ciągów kominowych albo brakiem możliwości zainstalowania wkładu kominowego.

W sprzedaży posiadamy wkłady kominowe ze stali żaroodpornej i kwasoodpornej oraz ceramiczne. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów. Wykonujemy montaż instalacji.

Nasz zespół to młode i kreatywne osoby, które starają się znaleźć rozwiązanie dla każdej sytuacji i chętnie podejmują się nowych działań. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zawsze w wyznaczonym terminie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy IL TECH w Strawczynie. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anna
2019-12-03 15:12:02
Polecam, najlepszy fachowiec w okolicy