Budotrans Jan Łakomiec

Części do wszystkich samochodów

Sprzedaż części samochodowych
26-067 Ruda Strawczyńska 4a świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Budotrans Jan Łakomiec

Informacje

Opis działalności
W 1991 roku założyliśmy firmę Budotrans. Nasza siedziba znajduje się w Rudzie Strawczyńskiej, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem jest Jan Łakomiec.
Produkty i usługi
Jesteśmy bardzo dobrze zaopatrzoną firmą. Nasze produkty cechują się wysoką jakością, a co za tym idzie, kupowanie ich nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową.

Proponujemy przede wszystkim oryginalne i zamienne części do pojazdów ciężarowych oraz naczep wszystkich marek. Sprzedajemy także resory oraz pióra resorowe. Jesteśmy w stanie dorobić resor. Wystarczy nam uszkodzony egzemplarz.

Kupić u nas można między innymi:

- resory,
- pióra resorowe,
- półresory,
- poduszki pneumatyczne,
- strzemiona.

Nasze części pasują do samochodów ciężarowych marek Volvo, Renault, DAF, Scania, MAN, Iveco i Mercedes.

Poza tym prowadzimy market budowlany. Mamy asortyment bogaty w różnorodne produkty budowlane. Kupić można wyposażenie łazienki oraz kuchni. Oferujemy produkty elektryczno-oświetleniowe, metalowe, elektronarzędzia. Sprzedajemy artykuły ogrodnicze.

Zawsze służymy fachową radą w sprawie wybory produktów. Niezależnie czy dotyczy to części do samochodów, czy artykułów budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Budotrans.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Konrad
Zapewniamy, że od lat korzystamy z oferty tej firmy. Mają bardzo duży wybór części do samochodów ciężarowych. Kupujemy najczęściej poduszki pneumatyczne. Są rewelacyjne.
A
aba
Świetnie, że można było zamówić tu tak dobre resory. Fajnie, bo widać, że to dobre części, a na takich zależy mi najbardziej. Polecam współpracę.