AGRO GOLD - Zboża Paliwa i Pellet

Paliwa i opał ekologiczny
26-070 Sarbice Drugie 45 świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
508 177 082
Wioleta Prysak
604888554
Łukasz Prysak
508177082
Agnieszka Śmigielska
533882799
Adres korespondencyjny
26-070 Sarbice Drugie 45 świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma prowadzi transport od 2012 roku. W swoim taborze posiadamy ciągniki siodłowe z naczepami typu wywrotka o kubaturze od 47 do 53 m3 przeznaczone do przewozu materiałów sypkich posiadające klapo drzwi oraz szybry. Usługi transportu świadczymy na terenie całej Europy, wozimy głównie takie towary jak: zboża, nawozy, kruszywa, pellet. Od 2 lat posiadamy certyfikat GMP+, który pozwala nam wozić towary w łańcuchu GMP zarówno do Polski, jak i do Niemiec, Austrii, Czech, Holandii.
Produkty i usługi
Posiadamy również w sprzedaży Ekologiczny Pellet wyprodukowany z naturalnego surowca tj. trocin drzew iglastych oraz liściastych oraz pellet z łuski słonecznika.

Oferta nasza zawiera Pellet drzewny o średnicy 6 mm wysokogatunkowy produkt przeznaczony do palenia w kotłach z palnikiem przystosowanych do spalania pelletu.

Pellet o średnicy 8 mm dedykowany do kotłów z palnikiem przystosowanych do spalania pelletu oraz do kotłów z palnikiem przystosowanym do spalania ekogroszku, pelletu, ziarna zbóż itp.

Pellet o średnicy 8 mm z łuski słonecznika dedykowany do kotłów z palnikiem przystosowanych do spalania pelletu oraz do kotłów z palnikiem przystosowanym do spalania ekogroszku, pelletu, ziarna zbóż itp.

Posiadamy laboratorium do badania jakości zbóż i roślin oleistych.

Badania jakości zbóż, badania jakości zboża, badania zboża, badanie jakości roślin oleistych, badania jakości roślin oleistych, badania roślin oleistych, badanie roślin oleistych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
S
Łukasz S.
Polecam!

Słowa kluczowe