Arecki Tour Przewóz Osób&Wypożyczalnia Samochodów Sękowski Arkadiusz

Tani i szybki przewóz osób na trasie Polska-Niemcy

Przewozy autokarowe
ul. Turystyczna 2, 26-067 Strawczyn świętokrzyskie
(4 opinie) napisz opinię
Arecki Tour Przewóz Osób&Wypożyczalnia Samochodów Sękowski Arkadiusz

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Strawczynie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się transportem osób z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Działamy pod nazwą Arecki Tour. Nad realizacją usług transportowych czuwa właściciel Arkadiusz Sękowski.
Produkty i usługi
Nasza działalność to komfortowy przewóz osób na trasie Polska – Holandia z uwzględnieniem Niemiec po drodze. Prowadzimy naszą działalność już od dwóch lat, w których trakcie udało nam się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, którzy docenili zarówno stosunkowo szybki czas podróży oraz komfort trasy.

Proponujemy następujące trasy:
- Polska-Niemcy,
- Polska-Holandia.

Dysponujemy przestrzennym minibusem, który zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo podróży. Wyróżnia nas szczegółowa znajomość tras, dzięki której możemy dużo szybciej znaleźć się za granicą oraz atrakcyjne ceny. Robimy co w naszej mocy by każdy nasz pasażer czuł się swobodnie i miał pewność dotarcia na miejsce w wyznaczonym czasie.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż na trasach Europy Zachodniej są w stanie zawsze znaleźć odpowiednią trasę i nawet przy niesprzyjających okolicznościach dotrzeć do celu punktualnie. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, opolskie, śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Bozenka_malinka
Super firma, która udostępnia naprawdę tanie przejazdy oraz komfortowe busy z klimatyzacją.
F
FoniaFF
Bardzo dobra cena za przejazd do Niemiec. Korzystałam już z wielu firm, ale jak na razie ta jest najtańsza.
R
Renia
Kierowcy są mili, pomogą zapakować ciężkie bagaże. Autokar jest zawsze na czas. Panowie, którzy prowadzą busy, dobrze znają trasy, więc omijają korki.
Z
Zuzanna
Polecam tę firmę wszystkim osobom, które szukają sprawdzonej firmy transportowej. Ja jeździłam z nimi przez rok i nigdy się nie spóźniali. Odbierali mnie i bagaże ze wskazanego miejsca, więc nie musiałam nigdzie jeździć z ciężkimi walizkami.