Arecki Tour Przewóz Osób & Wypożyczalnia Samochodów

Tani i szybki przewóz osób na trasie Polska-Niemcy

Przewozy autokarowe
ul. Turystyczna 2, 26-067 Strawczyn świętokrzyskie
(8 opinii) napisz opinię
Telefon
Może cię zainteresować
Arecki Tour Przewóz Osób & Wypożyczalnia Samochodów

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Strawczynie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się transportem osób z Polski do Niemiec oraz odwrotnie. Działamy pod nazwą Arecki Tour. Nad realizacją usług transportowych czuwa właściciel Arkadiusz Sękowski.
Produkty i usługi
Nasza działalność to przewóz osób i paczek na trasie Polska- Niemcy w systemie door-to-door. Prowadzimy działalność od trzech lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, którzy docenili szybkość podróży oraz komfort trasy.

Proponujemy następujące trasy:
- Polska-Niemcy,
- Niemcy-Polska.

Obsługujemy następujące województwa: świętokrzyskie, łódzkie południowe, śląskie, dolnośląskie, opolskie, a także wielkopolskie południowe.

Dysponujemy przestronnym, klimatyzowanym minibusem, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podróży. Wyróżnia nas dobra znajomość tras oraz atrakcyjne ceny. Dbamy o to, by każdy pasażer czuł się swobodnie i miał pewność dotarcia na miejsce w wyznaczonym czasie.

Zatrudniamy kierowców z doświadczeniem, którzy poprzez swój wieloletni staż na trasach Europy Zachodniej są w stanie zawsze znaleźć odpowiednią trasę i nawet przy niesprzyjających okolicznościach dotrzeć do celu punktualnie.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług transportowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Bus do Niemiec? Skorzystajcie z usług firmy Pana Arkadiusza. Oferuje atrakcyjne ceny.
K
Konrad
Serdecznie polecam firmę Arecki Tour. Korzystałem z ich usług transportowych wiele razy. Zapewniają komfortowe warunki podróży.
T
Triwua
Bardzo dobra firma przewozowa, która ma przystępne ceny i zadbane busy z klimatyzacją, więc nawet latem człowiek nie męczy się tak podczas dalekiej podróży.
R
Robercik944
Mieliśmy zorganizowaną grupę i firma dała nam zniżkę, a także dostosowała godziny wyjazdu do naszych potrzeb.
B
Bozenka_malinka
Super firma, która udostępnia naprawdę tanie przejazdy oraz komfortowe busy z klimatyzacją.
F
FoniaFF
Bardzo dobra cena za przejazd do Niemiec. Korzystałam już z wielu firm, ale jak na razie ta jest najtańsza.
R
Renia
Kierowcy są mili, pomogą zapakować ciężkie bagaże. Autokar jest zawsze na czas. Panowie, którzy prowadzą busy, dobrze znają trasy, więc omijają korki.
Z
Zuzanna
Polecam tę firmę wszystkim osobom, które szukają sprawdzonej firmy transportowej. Ja jeździłam z nimi przez rok i nigdy się nie spóźniali. Odbierali mnie i bagaże ze wskazanego miejsca, więc nie musiałam nigdzie jeździć z ciężkimi walizkami.