Bakpol PW - Transport ciężarowy

Transport samochodowy
26-060 Wrzosy 12A świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
787 464 086
Bakpol PW - Transport ciężarowy

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim zajmujemy się usługami transportowymi. Oferta obejmuje przewóz na terenie Kielc, Chęcin, Jędrzejowa, Końskich oraz całego województwa świętokrzyskiego. Naszą specjalizacją jest transport materiałów sypkich. Do dyspozycji mamy odpowiednie pojazdy oraz wykwalifikowanych kierowców. Wszystko po to, by dać Państwu gwarancję najwyższej jakości usług transportowych.
Produkty i usługi
Nasza firma Bakpol znajduje się na terenie Wrzosów, w powiecie kieleckim. Na rynku jesteśmy obecni od 2018 roku. Właścicielem jest Norbert Bąk.

Podejmujemy się takich czynności jak:
• transport piachu,
• transport żwiru,
• transport kamienia.

Wszystkie samochody przechodzą regularne przeglądy, tak więc zawsze są w pełni sprawne. Działamy tak, aby nigdy nie zawieść Państwa oczekiwań. Posiadamy pojazdami nawet do 40T.

Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie trudnych materiałów, bo wiemy, że mogą się pojawiać z ich transportem pewne problemy.

Gwarantujemy, że dzięki nam odpędzie się to szybko i sprawnie. Dowozimy towar we wskazane miejsce. Naszą dewizą jest terminowość i uczciwość. To podstawa zgodnej współpracy.

Zapewniamy o naszej rzeczowości, solidności i bardzo rozsądnych cenach. Działamy z wielką odpowiedzialnością i poszanowaniem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gorzów Wielkopolski, Radom, Gdańsk, jędrzejowski, Kielce, Konin, Poznań, Szczecin

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Szymon
ok!!!!!!!!!