PHUP Euro-Gaz Sp. j.

Jesteśmy specjalistami w utylizacji eternitu

Usuwanie i neutralizacja azbestu
ul. Leśna 48, 26-052 Zgórsko świętokrzyskie
(4 opinie) napisz opinię
PHUP Euro-Gaz Sp. j.

Informacje

Opis działalności
Spółka Euro-Gaz ze Zgórska w województwie świętokrzyskim zajmuje się demontażem, transportem oraz utylizacją azbestu. Istnieje w branży od 1997 roku i od tego czasu zdobyła uznanie oraz zaufanie szerokiego grona klientów.
Produkty i usługi
Euro-Gaz zajmuje się demontażem oraz usuwaniem eternitu. Jest to jedna z czołowych firm specjalizujących się w neutralizacji odpadów. Od początku działalności pomaga w pozbyciu się toksycznych odpadów w ponad 200 gminach na terenie całego kraju.

Oferta firmy obejmuje:
- demontaż azbestu,
- przewóz odpadów,
- pozbycie się szkodliwych odpadów.

W firmie pracują tylko i wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w neutralizacji azbestu. Korzystają oni z certyfikowanych narzędzi zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz kombinezonów w celu skutecznego usunięcia eternitu bez szkody dla zdrowia. Zespół chętnie odpowie na każde pytanie dotyczące prac. Pomoże również w załatwieniu spraw urzędowych, a także dokona przeliczenia odpadów oraz wyceny. Profesjonalizm, rzetelność oraz wiedza specjalistyczna zapewniła firmie Euro-Gaz zaufanie oraz uznanie szerokiego grona klientów.

Szczegóły odnośnie oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Ejyrip
Cenię ich za profesjonalne podejście do klienta oraz skuteczność w działaniu.
O
Olahy33
Nie mają sobie równych w dziedzinie utylizacji toksycznych odpadów.
R
RockyRox
Skorzystałem z ich usług, gdy usuwali eternit z dachu domu oraz obory. Ich metody są bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla zwierząt gospodarskich.
M
Mina920
Bardzo dziękuję panom z Euro-Gaz za fachowe działanie w kwestii usuwania azbestu, a także za pomoc w sporządzaniu dokumentów do urzędu.