PHUP Euro-Gaz Sp.j.

Naszym celem jest rozwój.

Usuwanie i neutralizacja azbestu
ul. Leśna 48, 26-052 Zgórsko świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(41) 346 51 87
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 48, 26-052 Zgórsko świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów, a w szczególności odpadów zawierających Posiadamy autoryzację takich firm jak Messer Polska Sp. z o. o. oraz AmeriGas Polska Sp. z o. o.
Produkty i usługi
Główną działalnością naszej firmy jest:
• Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów a w szczególności odpadów zawierających azbest
• Handel i dystrybucja gazów płynnych propan i propan-butan oraz gazów technicznych. Posiadamy autoryzację takich firm jak Messer Polska Sp. z o. o. oraz AmeriGas Polska Sp. z o. o.
• Montaż instalacji gazowych do ogrzewania domów
• Usługi transportowe pojazdami ciężarowymi
Firma posiada specjalistyczną flotę do przewozu materiałów niebezpiecznych
Posiadamy kadrę specjalistów przeszkolonych w usuwaniu wszelkiego rodzaju niebezpiecznych odpadów azbestowych. Jesteśmy jednym z liderów na rynku tej branży. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz liczni klienci stanowią potwierdzenie naszej renomy.

Utylizacja Azbestu
Azbest znany jest ludzkości od najdawniejszych czasów. Jego szeroki zastosowanie nastąpiło w okresie ostatnich 100 lat. Azbest stosowany był przede wszystkim w budownictwie (np. do produkcji płyt dachowych i elewacyjnych różnego rodzaju, rur itp). Tak szerokie zastosowanie zawdzięczał swoim niewątpliwym zaletom jak: odporność na wysokie temperatury, na uszkodzenia mechaniczne, na działanie kwasów. Wyroby azbestowe odznaczały się również elastycznością. Azbest to włókniste krzemiany: azbest chryzotylowy, krokidolitowy, amozytowy (gruenerytowy), antofilitowy, tremolitowy, aktynolitowy.
Azbest z grupy serpentynów tj. chryzotylowy (biały) powszechnie był stosowany do produkcji płyt azbestowo-cementowych.Do grupy amfiboli należy np. krokidolit (niebieski), który był stosowany do produkcji rur w mieszaninie z azbestem chryzotylowym. Pozostałe odmiany azbestu wykorzystywane były rzadko. Wyroby zawierające azbest klasyfikowane są w dwóch klasach, przyjmując jako kryterium zawartość azbestu, stosowane spoiwo oraz gęstość objętościową wyrobu.Euro-Gaz posiada specjalistyczną flotę do przewozu materiałów niebezpiecznych wykorzystywanych w transporcie m.in. odpadów niebezpiecznych zawierających azbest.
Marki i specjalizacje
Firma posiada specjalistyczną flotę do przewozu materiałów niebezpiecznych.
Posiadamy kadrę specjalistów przeszkolonych w usuwaniu wszelkiego rodzaju niebezpiecznych odpadów azbestowych. Jesteśmy jednym z liderów na rynku tej branży.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, lubuskie, dolnośląskie, podkarpackie, mazowieckie, śląskie, lubelskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Adam
Jedna z lepszych firm z tej branży. Polecam.
S
W
-
Stanisław Woźniak -,Lafarge
polecamy firmę jako godnego partnera. firma profesjonalnie podeszła do unieszkodliwienia azbestu. Jestesmy bardzo zadowoleni z usług EURO-GAZ.
M
Ś
-
Marian Świderski - Piaseczno
Bardzo fachowa obsługa. Pełny profesjonalizm. Gorąco Polecam