Aktus. PW. Dezynfekcja - Covid-19

Profesjonalne usługi porządkowe

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Klonowa 17, 26-200 Końskie świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
532 698 303
Aktus. PW. Dezynfekcja - Covid-19

Informacje

Opis działalności
Aktus to firma zajmująca się świadczeniem usług porządkowych. Działamy od 1993 roku, osobą decyzyjną jest Olgierd Witkowski. Nasza siedziba znajduje się w Końskim, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W naszej firmie zajmujemy się usługami porządkowymi. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym, nawet z pozoru najtrudniejszym zleceniem. Charakteryzuje nas rzetelność i profesjonalizm w podejściu do klienta, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W trosce o zadowolenie klienta dostosowujemy się do jego potrzeb, spełniając wszelkie oczekiwania. Bez problemu wyczyścimy Twoje panele słoneczne czy elewacje, a także pozbędziemy się szkodników, takich jak pluskwy czy szczury. Gwarantujemy pełną satysfakcje z naszych usług. Działamy kompleksowo i efektywnie.

W ramach naszej działalności zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak między innymi:
- deratyzacja,
- dezynfekcja po zmarłych,
- mycie paneli słonecznych,
- czyszczenie paneli podłogowych,
- mycie elewacji,
- mycie powierzchni kamiennych,
- mycie powierzchni szklanych,
- zabezpieczanie obiektów zgodnie z systemem HACCP.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wydajnym środkom czyszczącym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną satysfakcje i długofalowe efekty naszych działań. Działamy sprawnie i bezawaryjnie, dzięki czemu możesz liczyć na jak najszybsze wykonanie usługi. Szanujemy czas zarówno klientów, jak i nasz, dlatego też zapewniamy terminowość i zrealizowanie zlecenia tak szybko, jak to tylko możliwe.

Poszukujesz niezawodnej firmy porządkowej? W takim razie skorzystaj z naszych usług. Dołącz do naszych zadowolonych klientów, wśród których jest ponad 200 współpracujących z nami na stałe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Aktus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe