Duo-Dent Gabinet stomatologiczny Danuta Iżykowska

Stomatologiczna zachowawcza, estetyczna oraz dziecięca.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Pułaskiego 1/10, 26-200 Końskie świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Duo-Dent Gabinet stomatologiczny Danuta Iżykowska

Informacje

Opis działalności
Siedziba gabinetu Duo-Dent znajduje się w Końskich, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w usługachstomatologicznych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1991 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Danuta Iżykowska.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności gabinetu Duo-Dent są kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej ofercie można znaleźć stomatologię zachowawczą, estetyczną oraz dziecięcą. Możemy Państwu zaproponować leczenie próchnicy oraz lakowanie zębów. Oferujemy także nowoczesne leczenie endodontyczne.

Nasza oferta to także:
- periodontologia,
- laseroterapia,
- profilaktyka,
- protetyka.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie wkładów kompozytowych oraz z włókien szklanych. Jestesmy również w stanie wykonać korony i mosty - porcelanowe, pełnoceramiczne czy z włókien szklanych. Oprócz tego proponujemy liców kompozytowe, jak również protezy ruchome i szkieletowe. Naprawiamy również uzupełnienia.

Uzupełnienie naszej ofertystanowi wybielanie zębów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Pacjentów. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do gabinetu Duo-Dent.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
opoczyński, Piotrków Trybunalski, radomszczański, przysuski, szydłowiecki, Kielce, konecki, skarżyskie, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń