Zakład Metalowy PHU Walkiewicz Włodzimierz

Produkcja artykułów metalowych i narzędzi

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Rzeczna 8a, 26-200 Końskie świętokrzyskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(41) 372 53 80
Adres korespondencyjny
ul. Rzeczna 8a, 26-200 Końskie świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Od 1985 roku specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych. Wytwarzamy najwyższej jakości narzędzia ogrodnicze, wyroby dla rolnictwa oraz art. gospodarstwa domowego. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz badania techniczne. Wszystkie wyroby malowane są farbami proszkowymi lub cynkowane. Przy zamówieniach hurtowych towar dowozimy gratis.
Produkty i usługi
Naszą firmę Walkiewicz łączą tradycje rodzinne. Obecnie w biznesie pracuje czwarte pokolenie, które dokłada wszelkich starań, by zakład opuszczały wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki stosowaniu najlepszych materiałów, takich jak metal i drewno oraz dopracowanemu procesowi produkcji. W Zakładzie Metalowym Walkiewicz wytwarzamy różne narzędzia ogrodnicze, rolnicze i używane w gospodarstwach domowych. Nasza oferta obejmuje np. łopaty, w tym:
- łopaty do śniegu,
- łopaty węglowe,
- łopaty piaskowe,
- szpadle ogrodnicze.

Produkujemy również grabie, motyki, zgrzebła i pierścienie do kos. Ponadto oferujemy taczki, haczki, kultywatory, małe łopatki i widły oraz noże do darni i łopatki do warzyw. U nas można też zakupić artykuły gospodarstwa domowego, w tym kolanka dymne, rury dymne, węglarki i pogrzebacze. Dodatkowo produkujemy skuwacze do lodu, wyciory piecowe i blachy podpiecowe. Dodatkowo sprzedajemy
pułapki na myszy i szczury.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji dotyczących produkowanych przez nas w Zakładzie Metalowym Walkiewicz narzędzi znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń