Jmf Jarosław Snochowski

Wykopy, burzenie budynków i inne prace ziemne

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Spacerowa 55, 26-200 Końskie świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jmf Jarosław Snochowski
ul. Spacerowa 55, 26-200 Końskie świętokrzyskie
NIP
6581863087
Telefon
Jmf Jarosław Snochowski

Informacje

Opis działalności firmy Jmf Jarosław Snochowski w Końskie
Siedziba JMF Jarosław Snochowski znajduje się w Końskich, w województwie świętokrzyskim. Specjalizujemy się w pracach ziemnych. Pod obecną nazwą działamy od 2014 roku, ale mamy o wiele większe doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Roboty ziemne to nasza specjalność! W JMF Jarosław Snochowski zatrudniamy doświadczonych operatorów maszyn. Inwestujemy też w pojazdy, przystosowane do pracy w każdych warunkach terenowych. Używamy minikoparek, koparek kołowych i gąsienicowych oraz koparkoładowarek. Zapewniamy dokładność i dotrzymywanie terminów.

Przede wszystkim kopiemy wykopy pod fundamenty, przyłącza wodno-kanalizacyjne i zbiorniki, np. przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy też stawy, oczka wodne, drenaże i rowy melioracyjne. Oferujemy również takie prace ziemne jak:
-niwelacja terenu,
-utwardzanie gruntu,
-burzenie obiektów,
-wywóz gruzu,
-przygotowanie terenu pod budowę dróg i parkingów,
-przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej,
-usługi ogrodnicze,
-koszenie trawników,
-opieka nad nieużytkami.

Dodatkowo odśnieżamy drogi i chodniki oraz sprzedajemy i przewozimy materiały budowlane. Dostarczamy kruszywa, w tym piach i kamienie. Oferujemy też ziemię.

Zachęcamy do skorzystania z oferty JMF Jarosław Snochowski! Więcej informacji o usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Jmf Jarosław Snochowski z lokalizacji: Końskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, świętokrzyskie

Aktualności

wykopy

21.09.2023

Wykopy to najczęściej wykonywane prace ziemne. Koparki kołowe i gąsienicowe i koparkoładowarki służą do kopania między innymi pod fundamenty. Ponadto wykopy wykonywane są w celu ułożenia rur i kabli, na przykład instalacji energetycznych i wodno-kanalizacyjnych. Wykopy przygotowywane są też pod oczka wodne, stawy i zbiorniki, w tym przydomowe oczyszczalnie ścieków.

transport wywrotką

25.07.2023

Transport materiałów sypkich dzieli się przynajmniej na dwa rodzaje. Pierwszym jest wywóz ziemi i gruzu pozostałych po pracach ziemnych i wyburzeniowych. W drugim przypadku zakupione do wykonania zamierzonego celu materiały dostarczane są na plac budowy. Dotyczy to ziemi, piasku, żwiru i kamieni.

prace ziemne

01.05.2023

Prace ziemne polegają na ingerencji w grunt. Kształtowanie, niwelowanie, usypywanie skarp i kopanie wykopów to tylko niektóre z realizowanych prac. By prace wykonać szybko i dokładnie używane są do tego celu maszyny. Wśród nich najczęściej znajdują się koparkoładowarki oraz koparki, zarówno kołowe, jak i gąsienicowe.

burzenie obiektów

16.03.2023

Burzenie obiektu mieszkalnego, usługowego lub przemysłowego wykonywane jest w sytuacji, gdy budynek jest w złym stanie technicznym albo wtedy, gdy na jego miejscu planowana jest inwestycja. Wyburzanie wykonywane jest najczęściej koparkami. Gruz i inne odpady pozostałe po pracach są wywożone na składowisko.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń