MyDekor Tomasz Lachowski

Żaluzje oraz Rolety na każdy wymiar !!! Zapraszamy !!!

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. 1 Maja 13A, 26-230 Radoszyce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
668 352 582
Adres korespondencyjny
ul. 1 Maja 13A, 26-230 Radoszyce świętokrzyskie

Informacje

O nas
Wykonamy dla Państwa bezpłatny pomiar i wycenę niezobowiązującą do zakupu, a także przedstawimy próbki. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są pod wymiar dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Wykonamy fachowy montaż używając tylko profesjonalnych narzędzi. Zadbamy także o pozostawienie całkowitego porządku po montażu. Terminy i godziny montażu ustalamy elastycznie do możliwości Klientów.

Posiadamy duży wybór barw i kolorów, co pozwoli Państwu stworzyć wymarzone dekoracje zgodnie z Państwa gustem. Jeśli będą mieli Państwo problem z wyborem postaramy się dobrać wspólnie z Państwem odpowiedni produkt.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych (restauracje, kluby, pensjonaty, hotele).

Na naszej stronie znajdą Państwo pełną ofertę wraz ze szczegółowymi opisami produktów, galerię wykonanych realizacji oraz niezbędne dane kontaktowe.

Mogą Państwo także zasięgnąć porady wysyłając e-mail na adres: biuro@mydekor.com.pl
Opis działalności
Firma MyDekor ma swoją siedzibę w Radoszycach, na terenie powiatu koneckiego. Specjalizujemy się w dystrybucji oraz montażu zasłon okiennych. Na lokalnym rynku działamy już od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Lachowski.
Produkty i usługi
Wyposażenie domu w rolety, plisy czy żaluzje jest doskonałym sposobem na zapewnienie sobie odpowiedniej dozy prywatności, a także ochrony przed nadmiarem wpadających przez okna promieni słonecznych. Bogactwo dostępnego na rynku wzornictwa sprawia, że pozwala ono nie tylko na interesujące zaaranżowanie powierzchni okiennej, ale również całego wnętrza mieszkania. Zapoznaj się z niepowtarzalną ofertą firmy MyDekor i dobierz rozwiązania odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

Różnorodny asortyment tworzonych przez firmę dekoracji okiennych obejmuje wiele praktycznych, ale również czysto dekoracyjnych rozwiązań. Są wśród nich żaluzje drewniane i bambusowe, które podkreślają nowoczesny styl mieszkania, wnosząc przy tym interesujący akcent geometryczny. Z kolei cieszące się coraz większą popularnością ozdobne plisy stanowią innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające zachowanie pełnej dowolności w aranżowaniu przestrzeni okiennej.

Bogaty wybór wzornictwa i kolorystyki rolet wewnętrznych sprawia, że przesłony te stworzą unikalny klimat każdego mieszkania, niezależnie od tego, czy dominuje w nim styl tradycyjny, czy nowoczesny.

Ostatnią kategorię oferowanych przez MyDekor produktów stanowią rolety zewnętrzne, markizy oraz moskitiery, stworzone z wyjątkową dbałością o komfortowe warunki wypoczynku na tarasie czy balkonie.

Firma w sposób kompleksowy zajmuje się zagospodarowaniem powierzchni okiennej. W zakres usług wchodzą bowiem:
- dokładne pomiary dokonywane u Klienta,
- wykonanie projektu okna,
- fachowe doradztwo podczas wyboru właściwych tkanin
- montaż gotowych rozwiązań.

Procesem aranżacji obejmowane są przy tym wszystkie dostępne na rynku rodzaje okien, bez względu na ich nietypowe rozmiary czy kształty.

W celu zapoznania się z pełną ofertą dostępną w MyDekor, zawierającą m.in. przykłady realizacji oraz dokładne dane teleadresowe, warto odwiedzić stronę internetową firmy.
Marki i specjalizacje
Na życzenie Klienta przyjeżdżamy ze wszystkimi próbnikami żaluzji i rolet.
Pełna obsługa zawiera (bezpłatnie):

• przyjazd
• pomiar
• doradztwo
• wycenę

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń