Saron s.c. Stoińscy R.I.

Złom i surowce wtórne
26-200 Stary Sokołów 1 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 295 812
Adres korespondencyjny
26-200 Stary Sokołów 1 świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Saron istnieje na rynku od 1995 roku. Naszą specjalnością są usługi transportowe. Oferujemy transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Starym Sokołowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza naszych pracowników umożliwiły nam zajęcie stabilnej pozycji na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Saron.
Produkty i usługi
Podstawą naszej działalności jest profesjonalny transport. Oferujemy między innymi przewóz ładunków paletyzowanych i kontenerów. Na każdym kroku jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy instrukcji warunków przewozu towarów gabarytowych.


Proponujemy podstawianie kontenerów na gruz, śmieci czy złomy. Świadczymy mobilne usługi skupu złomu, co z pewnością wyróżnia nas wśród konkurencji. Nowoczesny sprzęt i rozbudowana flota pojazdów sprawiła, że zajmujemy się skupem złomu na terenie całego kraju.


Dodatkowo zajmujemy się rozbiórką maszyn i konstrukcji stalowych. Nie boimy się wyzwań, podejmiemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Rozbiórka hal przemysłowych i konstrukcji stalowych połączona jest z cięciem lub demontażem oraz wywozem złomu.


Uzupełnieniem naszej oferty są usługi specjalistyczne HDS. W tym zakresie oferujemy profesjonalne usługi z wykorzystaniem podnośnika HDS.

Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń