Saron s.c. Stoińscy R.I.

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Komunikacja i przewozy pasażerskie
26-200 Stary Sokołów 1 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 295 812
Adres korespondencyjny
26-200 Stary Sokołów 1 świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Saron istnieje na rynku od 1995 roku. Naszą specjalnością są usługi transportowe. Oferujemy transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Starym Sokołowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza naszych pracowników umożliwiły nam zajęcie stabilnej pozycji na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Saron.
Produkty i usługi
Specjalnością naszej firmy jest bezpieczny i komfortowy przewóz osób. Zajmujemy się transportem pracowników lub grup zorganizowanych do siedmiu osób. Zakres naszych obowiązków obejmuje nie tylko usługi krajowe, ale i całą Europę. Zapewniamy transfery do wszystkich portów i lotnisk w całej Europie!


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z firmą Saron. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące cen i możliwości współpracy.


Oferujemy:

- przewóz pracowników na terenie kraju,
- przewóz osób za granicę,
- transfery na lotnisko,
- obsługę imprez okolicznościowych,
- transport gości weselnych.


Dysponujemy doskonale wyposażonym, luksusowym busem, który z pewnością jest gwarancją Państwa wygody. Auto zostało wyposażone między innymi w mini lodówkę, ekspres do kawy i klimatyzację. Indywidualne siedzenia i nawiewy to duży komfort podróżowania dla każdego z pasażerów, natomiast czas spędzony w trasie umili telewizor oraz Wi-Fi, w które wyposażone zostało nasze auto. Przy każdym fotelu znajduje się gniazdo USB i dwustronny stolik.
Rozumiemy, że zadowolenie klienta to sprawa priorytetowa, dlatego dbamy o wszelkie udogodnienia!


Gwarantujemy najniższe ceny i podróż w luksusowych warunkach! Działamy głównie na terenie takich województwa jak: świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, śląskie i mazowieckie.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe