PPC Pompy producent Montaż pomp ciepła Instalacje fotowoltaiczne

Ekologiczne pompy ciepła

Pompy
27-440 Drzenkowice 3 świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
501 566 073
PPC Pompy producent Montaż pomp ciepła Instalacje fotowoltaiczne

Informacje

Opis działalności
Jako firma PPC Pompy działamy na rynku już od 2008 roku. Produkujemy pompy ciepła i wysokiej klasy paneli fotowoltaiczne. Naszym celem jest dostarczanie artykułów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Ćmielowie.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż pomp ciepła. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo rozwiązania ekologiczne, przy jednocześnie wysokiej wydajności. Wierzymy, że ciągle rozwijając swoją ofertę, podnosząc przy tym jej poziom, jesteśmy w stanie realnie wpływać na poprawę środowiska, dodatkowo zapewniając naszym Klientom solidne i niezawodne rozwiązania na energię cieplną i energię elektryczną.

Pragniemy zaproponować Państwu:

- serwis pomp ciepła,
- sprzedaż pomp ciepła,
- urządzenia grzewcze,
- wymienniki płytowe,
- montaż i serwis paneli fotowoltaicznych,
- osprzęt chłodniczy,
- kolektory słoneczne.

Warto wspomnieć również o programie Czyste Powietrze, w ramach którego można uzyskać nawet do 90% dofinansowania na termomodernizację, na przykład na nasze ekologiczne pompy cieplne oferowane przez naszą firmę.

Zapewniamy, iż wszelkie realizacje z naszej strony odbywają się w sposób niezawodny, solidny oraz terminowy. Szanujemy Państwa czas oraz Państwa potrzeby, do których spełnienia przykładamywszelkich możliwych starań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jakub
To najlepsza firma zajmująca się dostarczaniem pomp w naszym kraju. Cenię ich za duży wybór urządzeń, pomoc przy wyborze oraz wsparcie techniczne.