"Libra" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Drukarnie i poligrafia
ul. Brody 12, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma "Libra" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe prowadzi działalność w branży Drukarnie i poligrafia. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski w województwie świętokrzyskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Libra" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe poprzez email: libra34@poczta.onet.pl lub telefon: 660 765... .
Z przedstawicielem firmy "Libra" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski ul. Brody 12,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Uważamy, że "Libra" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.