Scorpion Biuro ochrony osób i mienia

Agencja ochrony osób i mienia

Agencje ochrony
ul. Jesienna 1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Scorpion Biuro ochrony osób i mienia

Informacje

Opis działalności
Scorpion to biuro ochrony osób i mienia. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego. Nasze oddziały znajdują się w Ostrowcu Świętokrzyskim, Starachowicach oraz w Lipsku. Usługi świadczymy już od 1999 roku!
Produkty i usługi
Wielokrotnie zapewnialiśmy bezpieczeństwo dla największych artystów w Polsce. Chronimy koncerty, imprezy i różnego rodzaju wydarzenia masowe. Ochrona świadczona jest przez umundurowanych, w pełni przeszkolonych agentów. Zapobiegamy kradzieżom, włamaniom, zniszczeniom i dewastacjom. Zaufały nam już setki firm i osób prywatnych.

Dysponujemy najnowocześniejszą technologią i systemami ochrony. Projektujemy, montujemy, konserwujemy i serwisujemy systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Chronione przez nas obiekty posiadają monitoring, całodobowo obserwowany przez nasz zespół.

Co więcej, Scorpion pozostaje do Państwa dyspozycji z zakresu:

- montażu kamer i telewizji przemysłowej,
- konwojowania wartości pieniężnych,
- monitoringu pojazdów GPS,
- montażu, napraw i konserwacjivideodomofonów,
- wynajmu pojazdów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej agencji ochrony. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do odwiedzenia naszego biura osobiście. Czekamy na Państwa w Ostrowcu Świętokrzyskim, Starachowicach oraz w Lipsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maciej
Scorpion brał udział przy jednej z organizowanych przez nas imprez. Bezproblemowo udało się załatwić wszystkie formalności. Agenci zapewnili maksymalną ochronę obiektu. Polecam.
J
Julia
Świetna firma. Wynajęci agenci ochrony to osoby, które naprawdę wyglądają jak ochroniarze. Budzą respekt. Potrafią reagować w razie potrzeby. Takich ochroniarzy nam potrzeba.