Maro Sochacka-Komornicka Ewa

Zapraszamy, smacznie i zdrowo!!!

Catering
ul. Lelewela 4, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maro Sochacka-Komornicka Ewa

Informacje

Opis działalności
Jedzenie na zamówienie. Catering. Jakość usług oraz cena dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Zapraszamy!!!
Produkty i usługi
Firma „Maro” z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje profesjonalne usługi cateringowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, możemy zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę wszelkiego typu imprez okolicznościowych oraz konferencji.

Menu dla każdego wydarzenia jest komponowane z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Zapewniamy także szeroki wachlarz własnych pomysłów na smaczne i apetycznie wyglądające dania zimne oraz ciepłe. Dostosowujemy się do obowiązujących trendów, dlatego nasza oferta obejmuje także dania wegetariańskie czy bezglutenowe.

Doświadczeni kucharze, którzy współpracują z naszą firmą przygotowują klasyczne dania kuchni polskiej, ale także wyszukane propozycje inspirowane kuchnią wielu krajów świata. Oprócz przystawek, zapewniamy także smaczne zupy oraz pożywne dania główne. Uzupełnieniem naszej kulinarnej propozycji są samodzielnie wypiekane ciasta oraz ciasteczka.

Nasze usługi z powodzeniem sprawdzą się na wszelkie typu wydarzeniach masowych. Dotychczas realizowaliśmy zlecenia m.in. na potrzeby przyjęć czy bankietów, a także firmowych imprez integracyjnych, szkoleń czy konferencji. Dysponujemy również doświadczeniem w cateringowej obsłudze chrzcin, wesel i komunii.

Nasza oferta obejmuje także pomoc w wynajęciu odpowiedniej sali, a także w selekcji win, mocnych alkoholi i napojów bezalkoholowych. Usługi realizujemy nie tylko na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, ale także w okolicznych miejscowościach. Dzięki naszemu doświadczeniu zorganizowanie nawet największej imprezy będzie niezwykle proste.

Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu telefonicznego i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy odpowiednie rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń