Dovax Damian Nowak

Produkcja elementów 3 D oraz obróbka metali, drewna i tworzyw na maszynach CNC

Drukarnie i poligrafia
ul. Ogrodowa 173A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Dovax Damian Nowak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dovax należącej do Damiana Nowaka znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2016 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów trójwymiarowych oraz obróbce CNC różnych materiałów.
Produkty i usługi
Firma Dovax oferuje klientom nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu wykonywane przez nią części, przedmioty i elementy są tak estetyczne i wytrzymałe. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście co każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Specjalizuje się m. in. w produkcji 3 D części. Stosuje do tego celu specjalną drukarkę. Można za jej pomocą drukować pojedyncze elementy o wymiarach 200x200x340 mm. Większe przedmioty można wytwarzać w partiach i następnie łączyć Do produkcji używane są różne materiały, w tym nylon, guma, termoplastik z domieszką drewna oraz metale takie jak brąz i miedź. Dodatkowo po wykonaniu elementu możliwe jest jego wygładzenie lakierem. Produkcja odbywa się na podstawie projektu wykonanego w zakładzie albo po skopiowaniu przyniesionej przez klienta części.

Dovax podejmuje się też prac frezarskich i grawerskich. Na komputerowo sterowanych maszynach wycina w drewnie, metalu i tworzywach wybrane przez Państwa kształty. Ponadto znakuje gadżety i nanosi na różne powierzchnie napisy i zdjęcia. Firma oferuje w zakresie usług grawersko-frezarskich produkcję takich przedmiotów jak:
-tabliczki opisowe
-tabliczki znamionowe
-znakowanie narzędzi
-tabliczki informacyjne
-płaskorzeźby
-uchwyty
-tabliczki inwentaryzacyjne

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Dovax i realizowanych przez nią zleceniach.Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące wykonane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Cezary
ok!!!!