Katarzyna Kaszowicz-Nawrot Kancelaria adwokacka

Kompleksowe doradztwo prawne

Adwokaci
ul. 3 Maja 2, 28-400 Pińczów świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Katarzyna Kaszowicz-Nawrot Kancelaria adwokacka

Informacje

Opis działalności
Kancelaria adwokacka prowadzona przez Katarzynę Kaszowicz-Nawrot, znajduje się na terenie Pińczowa, w województwie świętokrzyskim. Od 2011 roku biuro udziela konsultacji prawnych.
Produkty i usługi
Kancelaria adwokacka proponuje pełną obsługę z zakresu wielu gałęzi prawa. Doradztwo prawne obejmuje między innymi prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze, karne, gospodarcze oraz handlowe. Do podstawowych czynności wykonywanych przez adwokata należą w szczególności sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, regulaminów, umów handlowych oraz wszelkich pism urzędowych. W zakres działań kancelarii wchodzą również między innymi:

- pozwy i wnioski inicjujące postępowanie sądowe,
- apelacje,
- zażalenia,
- odwołania,
- reprezentowanie przed sądami,
- reprezentowanie przed organami ścigania,
- rozdzielność majątkowa.

Prawnik zajmuje się prowadzeniem spraw z dziedziny prawa rzeczowego i spadkowego. Bez problemu zajmie się zasiedzeniem, zniesieniem współwłasności, naruszeniem prawa własności i posiadania, eksmisją i uzgodnieniem treści wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Dodatkowo podejmie się spraw o przyjęcie lub odrzucenie spadku, stwierdzenie nabycia spadku na podstawie ustawy lub testamentu, a także działu spadku i zachowku. Kancelaria adwokacka specjalizuje się również w sprawach o alimenty, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem stron oraz rozwód i separację. Uzupełnieniem wszystkich działań jest sporządzanie umów spółek, przygotowywanie pod względem formalnym wniosków o rejestrację spółek, a także reprezentacja podmiotów w negocjacjach biznesowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Bardzo dobry adwokat. Polecam każdemu, kto poszukuje profesjonalizmu i rzetelności. Warto na nim polegać.
A
Arkadiusz
Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych tej kancelarii. Za każdym razem pomogli mi rozwiązać skomplikowane sprawy. Polecam.