Transpol Piotr Makuch

Przewóz towarów z kraju za granicę

Transport międzynarodowy
ul. Królowej Jadwigi 2/4, 28-400 Pińczów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 882 399
Adres korespondencyjny
ul. Królowej Jadwigi 2/4, 28-400 Pińczów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Transpol to firma transportowa oferująca międzynarodowy przewóz towarów. Właścicielem firmy jest Piotr Makuch. Jego siedziba znajduje się w Pińczowie w województwie świętokrzyskim.
Produkty i usługi
Coraz częściej decydujemy się na przewóz naszych towarów za granicę. Chcąc jednak zadbać o bezpieczeństwo naszej przesyłki, powinniśmy wybrać sprawdzonego przewoźnika. Transpol to firma zatrudniająca doświadczonych kierowców i spedytorów. Każda trasa jest dokładnie wyznaczana z uwzględnieniem wszelkich awarii i przestojów. Gwarantuje to, że Państwa przesyłka dotrze do kraju docelowego w ustalonym, krótkim terminie.

Firma zajmuje się przewozem najróżniejszego asortymentu. Pojazdy ciężarowe, którymi dysponuje właściciel, przystosowane są do różnych gabarytów przesyłki. Przewoźnik dba o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Po każdym załadunku specjaliści sprawdzają, czy towar jest właściwie zabezpieczony. Samochody wysyłane za granicę na bieżąco są serwisowane. Montowane są w nich oryginalne części od producenta.

Więcej informacji o proponowanych usługach przewozowych uzyskają Państwo powcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zachęcamy również do odwiedzenia biura firmy transportowej osobiście w Pińczowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń