Fabryka Dobrego Stylu Salon Odzieżowy Magdalena Janaszek Adam Ziętal S.C.

Sklepy odzieżowe
pl. Wolności 18A, 28-400 Pińczów świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Fabryka Dobrego Stylu Salon Odzieżowy Magdalena Janaszek Adam Ziętal S.C. działa w branży Sklepy odzieżowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim w miejscowości Pińczów.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: fds@fabrykadobregostylu.pl lub telefonicznej 721 617... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Fabryka Dobrego Stylu Salon Odzieżowy Magdalena Janaszek Adam Ziętal S.C. to pl. Wolności 18A, 28-400 Pińczów. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Fabryka Dobrego Stylu Salon Odzieżowy Magdalena Janaszek Adam Ziętal S.C. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
M
Jowita Majewska
Sklep działa od niedawna w Kielcach, zakupuję od tych super osób bieliznę slogy, i triumph, oraz gortex, miła obsługa, dobre ceny, zawsze miła atmosfea
E
M
Elżbieta Maj
Miła obsługa, jakość fodna ceny, kupiłam sweterek, bezrękawnik i 2 sukienki w fasonach których nie spotkałam w innych sklepach, naprawdę polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.