P.P.H.U Karoceza- Cezary Luzak

Profesjonalne usługi budowlane i montaż paneli słonecznych

Budowa i wykończenia pod klucz
27-640 Konary 42 świętokrzyskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
509 531 267
P.P.H.U Karoceza- Cezary Luzak

Informacje

Opis działalności
Firma Karoceza, której właścicielami są Anna Luzak i Cezary Luzak, świadczy usługi budowlane. Nasza siedziba mieści się w Konarach, w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych wszelkiego rodzaju. Zajmujemy się wykonawstwem robót ziemnych, budową domów, a także ich wykańczaniem. Działamy na zlecenie firm oraz Klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi, jak:
- niwelacje terenu,
- budowa nasypów,
- wykonanie instalacji,
- wykańczanie wnętrz,
- makroniwelacje terenu,
- budowa domów i obiektów przemysłowych,
- rozbiórki budynków i nawierzchni parkingów czy dróg,
- wykopy pod fundamenty, przyłącza, budynki i instalacje.

Wykonujemy przeróżne instalacje, a są to między innymi instalacje fotowoltaiczne, cieplne, wodno-kanalizacyjne czy elektryczne. W ramach fotowoltaiki montujemy panele słoneczne. Zapewniamy także kompleksowymi usługami z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz BHP, w skład których wchodzą profesjonalne szkolenia w tej dziedzinie, a także przydatny sprzęt. Wykonujemy również jego konserwacje okresowe.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w branży budowlanej pracują od wielu lat. Dysponują również specjalistycznymi i nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym realizacja zleceń następuje znacznie szybciej i efektywniej. Gwarantujemy wysoką jakość, krótkie terminy realizacji i niskie ceny.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karol
Z pewnością warto skorzystać z ich usług i zapewnić sobie sprawne panele słoneczne.
C
Cezary
Skorzystałem z usługi zamontowania paneli fotowoltaicznych i jestem jak najbardziej zadowolony. Robota przebiegła sprawnie i wszystko działa jak należy.
K
Kajetan
Naprawdę polecam. Bardzo dobrze świadczą swoje usługi budowlane i sprawnie przeprowadzają wykończenia mieszkań czy domów.