Glamour Hair By Ewa Juda

Twoje włosy to nasz priorytet

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
27-620 Słupcza 14 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Glamour Hair By Ewa Juda

Informacje

Opis działalności
Nasz salon fryzjerski Glamour Hair By Ewa Juda mieści się w Słupczy, na terenie województwa świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Produkty i usługi
W Glamour Hair chcemy, aby każdy z naszych Klientów mógł cieszyć się piękną i stylową fryzurą, a także nieskazitelną kondycją włosów. Fryzjerstwo to nasza pasja, dlatego chcemy dać szansę nie tylko Paniom, ale i Panom na kompletną zmianę swojego wizerunku.

Nasza oferta to między innymi:
- strzyżenie damskie
- strzyżenie męskie
- koloryzacja
- dekoloryzacja
- balejaż
- zabiegi na włosy
- upięcia okolicznościowe
- fryzury ślubne

W naszym salonie korzystamy wyłącznie ze sterylnych narzędzi, odkażanych i starannie czyszczonych po każdym Kliencie, jak i również markowych kosmetyków o potwierdzonej skuteczności. Z ich pomocą uzyskujemy spektakularne efekty, które cieszą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Udzielamy fachowego doradztwa oraz pomagamy dobrać idealne kosmetyki dla typu włosów Klientów. Pomagamy im tym samym zadbać o siebie i poczuć się pewniej w każdej sytuacji.

Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę. Tniemy nie tylko włosy, ale także ceny oferując konkurencyjny cennik, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
sandomierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń