JCH Biuro Handlowo - Usługowe Jerzy Chmura Autoryzowany Partner Hormann

Bramy garażowe, wjazdowe i przemysłowe

Bramy i ogrodzenia
ul. Lwowska 18, 27-600 Sandomierz świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
JCH Biuro Handlowo - Usługowe Jerzy Chmura Autoryzowany Partner Hormann

Informacje

Opis działalności
Jedna z dwóch siedzib firmy JCH znajduje się w Sandomierzu, w województwie świętokrzyskim, natomiast druga mieście się w Stalowej Woli. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jerzy Chmura, rozpoczęło działalność w latach 80. XX wieku i aktualnie jest autoryzowanym przedstawicielem producenta bram Hörmann.
Produkty i usługi
Bramy Hörmann cenione są za niezawodność i wytrzymałość. W Polsce najlepiej kupić je od współpracującej z producentem od lat firmy JCH. Przedsiębiorstwo sprzedaje różne odmiany bram Hörmann w atrakcyjnych cenach, zapewnia ich montaż i w razie potrzeby zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Pracownicy firmy służą pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań i wykonują bezpłatne pomiary, dzięki czemu można łatwo dopasować bramę o standardowych lub nietypowych rozmiarach. Oferta JCH obejmuje takie konstrukcje jak bramy garażowe, wjazdowe i przemysłowe do domów, bloków, magazynów, warsztatów i innych obiektów. Dostępne rozwiązania to:
-bramy segmentowe,
-bramy przesuwne,
-bramy rolowane,
-bramy do zbiorczych garaży,
-bramy przeciwpożarowe,
-boczne bramy.

Do bram można dokupić drzwi oraz sprzedawane są do nich napędy i sterowniki, dzięki którym otwieranie nie wymaga wysiłku ani wysiadania z auta.

Ponadto firma sprzedaje kraty rolowane i drzwi wejściowe oraz wewnętrzne.

Więcej informacji o firmie JCH i jej ofercie handlowo-usługowej znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zakupu warto się kontaktować telefonicznie lub e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe