Wolbarex sp.j. Ireneusz Wolak Jerzy i Krzysztof Barański

Sprzedaż oraz naprawa rowerów znanych marek.

Rowery
ul. Lwowska 26, 27-600 Sandomierz świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(15) 832 60 59
Adres korespondencyjny
1.Tarnobrzeg, Sienkiewicza 61 - tel. (15) 823 32 84<br />2.Stalowa Wola, Okulickiego 66 - tel. (15) 844 09 96<br />3.Sandomierz, Lwowska 26 - tel. (15) 832-60-59
Wolbarex sp.j. Ireneusz Wolak Jerzy i Krzysztof Barański

Informacje

Opis działalności
Jako firma Wolbarex, rozpoczęliśmy działalność już w 1990 roku, co przekłada się na spore doświadczenie w zawodzie. Zajmujemy się sprzedażą rowerów, motocykli, skuterów, a także wynajmem maszyn ogrodniczych. Nasza siedziba znajduje się w Sandomierzu, w województwie świętokrzyskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż rowerów, innych pojazdów jednośladowych czy quadów. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem maszyn ogrodniczych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na oferowanie Klientom jedynie wysokiej jakości produktów i najlepszych możliwych rozwiązań.

Poza tym prowadzimy serwis rowerowy. W jego ramach potrafimy naprawić Państwa pojazd, by znów działał on w pełni poprawnie. Co więcej, sprzedajemy części zamienne do rowerów renomowanych marek oraz ogumienie i opony do nich przeznaczone.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie pojazdy renomowanych producentów. Są to między innymi Romet, Junak, Arku, Kross czy wiele innych. Dzięki temu możemy zagwarantować wieloletnią funkcjonalność sprzedawanych rowerów oraz ich solidne wykonanie.

Zatrudnieni w firmie pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy dokładnie znają się na swojej pracy i dokładnie ją wykonują. Są to pasjonaci pojazdów jednośladowych, dlatego też z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Korzystają z profesjonalnych narzędzi, co skraca czas wykonywania zadań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wolbarex w Sandomierzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Kupiłem tam skuter renomowanego producenta i muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Sam pojazd sprawdza się świetnie i odzwierciedla dokładnie to, czego chciałem.
K
Krzysztof
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Wolbarex. Oferują wysokiej jakości pojazdy jednośladowe, które w stu procentach spełniają oczekiwania klientów.