San-Plan

Produkcja plandek samochodowych

Plandeki
ul. Przemysłowa 8, 27-600 Sandomierz świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
San-Plan
ul. Przemysłowa 8, 27-600 Sandomierz świętokrzyskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
San-Plan

Informacje

Opis działalności firmy San-Plan w Sandomierz
W Przedsiębiorstwie San-Plan zajmujemy się produkcją plandek samochodowych już od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sandomierzu na terenie województwa podkarpackiego, a założycielem jest Mirosław Wójcik. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie San-Plan działamy prężnie już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się usługami w zakresie produkcji plandek samochodowych, oferujemy także usługi serwisowe. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne naprawy plandek. W pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze jakościowo materiały pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu plandeki odporne są na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i solidne.

Produkujemy:

- plandeki samochodowe,
- plandeki na przyczepy,
- plandeki na naczepy,
- plandeki na wywrotki,
- pokrowce na maszyny rolnicze,
- kotary.

Oferujemy produkcję wyrobów z materiałów PCV, w tym ekranów do otrząsarek oraz worków kompensacyjnych. Wykonujemy także solidne namioty oraz magazyny. Ponadto zajmujemy się produkcją reklam na zamówionych plandekach, w zależności od Państwa potrzeb. Wykonujemy je w technice wydruku wielkoformatowego.

Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację wszelkich zleceń. Zajmujemy się realizacją nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń