Auto Serwis U Braci Paweł Kałuziński

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
26-140 Łączna 76A świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
666 214 078
Adres korespondencyjny
26-140 Łączna 76A świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Auto Serwis U Braci prowadzony przez Pawła Kałuzińskiego to firma z Łącznej, w województwie świętokrzyskim. Nowocześnie wyposażony warsztat specjalizuje się w diagnostyce i naprawach samochodów osobowych i samochodów dostawczych. Wykwalifikowani mechanicy mają do swojej dyspozycji diagnostykę komputerową oraz duży zapas części zamiennych. Dzięki temu są w stanie precyzyjnie określić co szwankuje i rozpocząć naprawę.
Produkty i usługi
W samochodach wykonywane są bieżące naprawy, wymiana oleju oraz wymiana klocków hamulcowych. Ponadto mechanicy mają doświadczenie w takich działaniach jak:

- naprawa zawieszenia
- naprawa silnika
- naprawa rozrządu
- obsługa czujników TPMS
- naprawa automatycznych skrzyń biegów

Wymieniane są również uszczelki pod głowicą, wahacze i zbiorniki paliwa. Ponadto w warsztacie można skorzystać z usług wulkanizacyjnych. Zakład oferuje naprawę opon, sezonową wymianę ogumienia w pojazdach oraz ustawianie zbieżności kół.
Oferujemy również sprzedaż nowych opon

Przedsiębiorstwo posiada własną lawetę naktórej może przewozić samochody osobowe i dostawcze, np. do własnego warsztatu. Każda taka usługa jest wykonywana bardzo sprawnie.

Więcej informacji o Auto Serwisie u Braci znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Stefan
2019-07-23 09:47:59
Szybko i tanio. Polecam . Pan Paweł zna się na rzeczy