F.h.u.Bumex Wychowaniec Paweł

Specjalistyczne przyrządy do hydrografiki i druku wodnego

Urządzenia lakiernicze
Staszica 16, 26-120 Bliżyn świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
518 511 804
Adres korespondencyjny
Staszica 16, 26-120 Bliżyn świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma Bumex, której właścicielem jest Paweł Wychowaniec, została założona w 2010 roku, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Bliżynie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Posiadamy niemalże dziesięcioletnie doświadczenie w branży, przez co nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż urządzeń wykorzystywanych przy druku wodnym oraz hydrografice. Posiadamy spore doświadczenie w branży, a wieloletnie działalność przełożyła się na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta firmy Bumex to między innymi:
- kabiny malarskie,
- myjki do hydrografiki,
- wanny do hydrografiki,
- kabiny lakiernicze,
- urządzenia do druku wodnego.

Jesteśmy wiodącym producentem urządzeń, które są wykorzystywane przy druku wodnym, jakimi są na przykład kabiny lakiernicze, ramiona zanurzeniowe czy myjki do hydrografiki. Wszystkie nasze produkty są wykonywane jedynie z najlepszej jakości materiałów, które są nam dostarczane wyłącznie przez zaufanych i renomowanych dostawców.

Pracownicy firmy to odpowiednio wykwalifikowana kadra, składająca się z wykształconych inżynierów. Dbamy o to, by urządzenia przez nas sprzedawane spełniały wszelkie najwyższe standardy. Ciągle poszerzamy ofertę, by móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy wysoką jakość, terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Bliżynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń