Kinzul fhu Daniel Żołądek

Naprawy mostów napędowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
26-130 Ostojów 170 A świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
608 406 723
Kinzul fhu Daniel Żołądek

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy KINZUL prowadzony przez Daniela Żołądka znajduje się w Ostojowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. W naszym warsztacie diagnozujemy usterki manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów. Warsztat działa od 2013 roku.
Produkty i usługi
Specjalnością naszego warsztatu jest serwis automatycznych oraz manualnych skrzyń biegów, jednak, aby móc świadczyć kompleksowe usługi zajmujemy się także innymi naprawami. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Szeroka oferta naszego warsztatu to:

- wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów,
- naprawy reduktorów napędowych,
- naprawy mostów napędowych,
- naprawy automatycznych skrzyń biegów,
- naprawy manualnych skrzyń biegów.

Regularna wymiana oleju jest jednym z podstawowych sposobów na utrzymanie samochodu w dobrej kondycji. Olej jest siłą napędową skrzyni biegów, dlatego też ważne jest, aby regularnie wykonywać tę czynność. Doświadczenie, jakie zdobywaliśmy przez lata pracy w branży, pozwala nam na wiele skomplikowanych napraw.

Specjalistyczny sprzęt połączony z umiejętnościami mechaników jest gwarancją najwyższej jakości usług. Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem Klientów, ponieważ z łatwością diagnozujemy źródło awarii i płynnie je usuwamy.

Zapraszamy do skorzystania z ofert firmy KINZIUL w Ostojowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń