Evik Ewa Grabowska

Narty, buty, kijku i inne akcesoria narciarskie

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Książęca 215, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
664 083 311
Evik Ewa Grabowska

Informacje

Opis działalności
Evik Ewy Grabowskiej to firma ze Skarżyska-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Została założona w 2015 roku i od tego czasu zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego i odzieży dla osób aktywnie spędzających czas. W swojej ofercie posiada produkty renomowanych marek, które oferuje w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Zima kojarzy się wielu osobom z aktywnością i to właśnie dla nich powstał sklep sportowy Evik. Znajdą w nim Państwo wszystko, co potrzebne do jazdy po śniegu, w tym wysokiej jakości narty i deski snowboardowe dla kobiet i mężczyzn. Dostępne narty dzielą się na zjazdowe, turowe oraz biegowe. Zarówno do nich, jak i do desek można kupić buty oraz wiązania i inne akcesoria. Oferta Evik obejmuje:
-buty narciarskie,
-buty do nart biegowych,
-kaski narciarskie,
-gogle narciarskie,
-kije narciarskie,
-skarpety narciarskie,
-rękawice narciarskie.

Nie jest to wszystko, czym dysponuje firma, ponieważ sprzedaje plecaki, pokrowce na narty oraz ciepłe kurtki doskonale sprawdzające się na stoku.

Firma przygotowała też ofertę skierowaną do osób aktywnych w innych miesiącach niż zimowe. Prowadzi sprzedaż czapek z daszkiem, deskorolek i odzieży fitness. Ponadto posiada sprzęt dla rowerzystów, którym może zaoferować specjalne kaski, rękawiczki, skarpety oraz okulary przeciwsłoneczne i koszulki.

Wymienione informacje nie wyczerpują tematyki, jaką jest asortyment sklepu Evik. Aktualną ofertę oraz możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
W sklepie sprzedawane są m.in. artykuły Rossignol, Lange i Dynastar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

buty,
evik,