"Limbus" Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski

Biuro projektowe i usługi geodezyjne

Mapy i plany
pl. Floriański 1/307, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
"Limbus" Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski

Informacje

Opis działalności
Włodzimierz Czernilewski jest właścicielem firmy Limbus, która od niemal trzydziestu lat zajmuje się świadczeniem usług geodezyjnych. Nasza siedziba mieści się w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług geodezyjnych. Zajmujemy się tym już od ponad dwudziestu lat, co przekłada się na sporą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Wszystkie świadczone przez nas usługi zachowują niezwykle wysoki poziom.

Działamy przede wszystkim na terenie Skarżyska-Kamiennej, a także całego województwa świętokrzyskiego oraz mazowieckiego. W ramach większych zleceń pracujemy jednak w całej Polsce. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które znacznie ułatwiają nam pracę, a wykwalifikowani geodeci potrafią dokładnie wykorzystać ich potencjał oraz możliwości.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć przede wszystkim wszelkiego rodzaju usług geodezyjnych. W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu map do celów projektowych oraz do celów prawnych, w których skład wchodzą podziały nieruchomości oraz mapy do zasiedzenia.

Poza tym zajmujemy się inwentaryzacją powykonawczą obiektów i urządzeń podziemnych. Dokonujemy także geodezyjnej obsługi inwestycji. Z naszych usług może korzystać każdy - zarówno Klienci indywidualni czy też firmy i przedsiębiorstwa.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Skarżysku-Kamiennej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
cezary
ok!!!!!!