Venus Media S.C Anna Małecka Jarosław Małecki

Profesjonalne wykonawstwo płytek ceramicznych

Wyposażenie łazienek
ul. Podjazdowa 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 251 42 20
Adres korespondencyjny
ul. Podjazdowa 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma Venus Media S.C została założona w 2011 roku, a jej właścicielami są Anna i Jarosław Małeccy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Skarżysko-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Istnienie od wielu lat dało nam sporą wiedzę, którą wykorzystujemy w poszerzaniuoferty.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą płytek i usług związanych z ich docinaniem czy dostosowywaniem do potrzeb Klienta. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy spore doświadczenie, które pozwala nam na dokładną analizę branży i rozwijanie działalności.

Oferta firmy Venus Media to na przykład:
- płytki,
- kamień elewacyjny,
- kabiny prysznicowe,
- ceramika porcelanowa,
- ceramika budowlana,
- wyposażenie łazienek.

Sprzedajemy artykuły renomowanych producentów, w związku z czym mamy gwarancję ich wysokiej jakości i wytrzymałości. Wyposażenie łazienek zawarte w naszym asortymencie to między innymi baterie, deszczownice, węże, meble, bidety, sedesy, umywalki czy półeczki. Świadczymy również usługi z zakresu docinanie płytek, ale także mozaik i materiałów Klienta.

Kadra pracownicza to wykwalifikowane osoby, które pracują w zawodzie od lat. Służą fachowym doradztwem w razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego produktu. Doskonale znamy swoje kompetencje i obowiązki, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą możliwą jakość usług. Zapewniamy terminową realizację zleceń i niskie ceny.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Skarżysku-Kamiennej.
Marki i specjalizacje
CERSANIT, KOŁO, SANPLAST, ASKOPOL CZĘSTOCHOWA, WANA KRAKÓW, POLCOLORIT, CERAMTIC, CERAMIKA COLOR, KLINKIER PRZYSŁUCHA, KLINKIER CERRAD, CERAMIKA IZA, STONE, INKANA, CERAMIKA GRES , PARADYŻ, PILCH, TUBĄDZIN, DOMINO, KWADRO, OPOCZNO, CERAMIKA KOŃSKIE, STARGRES, NOWA GALA, MY WAY, CERESIT, TELLA, FERRO, GROE, HANS GROE, AVENTA, SANPLAST, ARMATURA KRAKÓW
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń