Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny Liliana Bilska

Specjalistyczna pomoc logopedyczna.

Logopedzi
ul. Rajdowa 31, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny Liliana Bilska
ul. Rajdowa 31, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Telefon
Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny Liliana Bilska

Informacje

Opis działalności firmy Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny Liliana Bilska w Skarżysko-Kamienna
Nazywam się Liliana Bilska i jestem neurologopedką. Prowadzę Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny, który znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działalność prowadzę od 2016 roku.
Produkty i usługi
Specjalizuję się w terapii logopedycznej, której celem jest usprawnienie funkcji komunikacyjnej poprzez stopniowe korygowanie zakłóceń występujących podczas porozumiewania się. Jak każda terapia, także logopedyczna, poprzedzona jest wywiadem, obserwacją oraz przeprowadzeniem specjalistycznych testów. Na tej podstawie logopeda stawia diagnozę i opracowuje program usprawniania.

Podczas zajęć logopedycznych wraz z dziećmi staramy się usprawnić motorykę narządów mowy, skorygować wady wymowy, poprawić jakość funkcji językowej, oddechowej, fonacyjnej oraz rozbudować zasób słownictwa.

Pracuję również z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, bowiem to właśnie trudności w komunikowaniu się są jednym z najważniejszych objawów autyzmu. Trudności w rozumieniu mowy i nieumiejętność komunikowania swoich potrzeb są częstą przyczyną trudnych zachowań u dzieci, ponieważ wywołuje to w nich frustrację i poczucie niezrozumienia. Pomoc specjalisty ma na celu naukę umiejętności językowych, które dziecko będzie mogło potem wykorzystać w życiu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny Liliana Bilska z lokalizacji: Skarżysko-Kamienna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
skarżyski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Ola
Polecam, mądra i rzetelna osoba że wspaniałym podejściem do dzieci.