ZHU Domek Jerzy Bieszczad

Montaż i konserwacja wykłądzin

Posadzki przemysłowe
ul. Rajdowa 55, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
ZHU Domek Jerzy Bieszczad

Informacje

Opis działalności
Domek, prowadzony przez Jerzego Bieszczada, powstał w 2000 roku, na terenie Skarżysko-Kamiennej. Firma zajmuje się sprzedażą i montażem wykładzin.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są posadzki przemysłowe. Domek specjalizuje się w sprzedaży i montażu wykładzin podłogowych. Do pracy wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, które pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów. Asortyment obejmuje między innymi posadzki żywiczne, takie jak żywice epoksydowe, poliuretanowe, metakrylowe oraz polimocznikowe. W ofercie znajdują się również między innymi:

- podłogi artystyczne,
- imitacje betonu,
- betony dekoracyjne,
- wykładziny ścienne,
- wykładziny dywanowe,
- wykładziny kauczukowe,
- wykładziny PCV.

Dodatkowo Domek wykonuje zabiegi konserwacyjne dla starych posadzek. Należą do nich konserwacja wykładzin PCV, popularnie znane jako akrylowanie, pranie dywanów oraz sprzedaż chemii czyszczącej i maszyn sprzątających. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufaniawśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
ogonowicz
Mają bardzo szeroki wybór posadzek, w naprawdę świetnych cenach. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.