Józef Szumielewicz Usługi dźwigowe i transportowe

Usługi Dźwigowe i Transportowe- Usługi zwyżką podnośnikiem koszowym -minikoparki

Dźwigi i żurawie
ul. Rejowska 99, 26-100 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
502 350 494
502350494
Adres korespondencyjny
ul. Rejowska 99, 26-100 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie

Informacje

O nas
Nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do prawidłowego wykonywania najbardziej skomplikowanych zleceń w branży budowlano-montażowej.
Braliśmy udział w szeregu inwestycji na terenie województwa Świętokrzyskiego i Mazowieckiego, współpracując przy tym z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami działającymi na terenie całej Polski.

Stawiamy sobie za główny cel realizowanie usług dźwigowych i podnośnikowych na bardzo wysokim poziomie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują jakości, dokładności, profesjonalnego podejścia, ścisłej współpracy i atrakcyjnych warunków cenowych. Nasze doświadczeniei umiejętności szlifowane podczas współpracy z dużymi firmami owocują pełnym zadowoleniem wielu stałych klientów, którzy chętnie polecają naszą ofertę innym. Przy każdym zleceniu stawiamy na solidność i terminowość!
Opis działalności
Nie ma takiego ciężaru, którego my nie udźwigniemy! wykonujemy: Usługi dźwigiem Usługi podnośnikiem koszowym Usługi koparką , koparko-ładowarka Usługi Minikoparką Transport i sprzedaż kruszyw. Transport HDS Zapraszamy do współpracy. Oferujemy usługi sprzętem specjalistycznym dla każdego segmentu rynku budowlanego oraz odbiorców indywidualnych: Usługi żurawiami samochodowymi (od 6 do 60 ton, HDS U sługi koparkami/ Koparko-ładowarkami/mini koparkami: Usługi samochodami ciężarowymi samowyładowczymi (wywrotki)
Produkty i usługi
Nasze doświadczenie to ponad 15 lat realizowania różnorodnych zleceń na usługi dźwigowe i wynajem dźwigów. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości realizowanych usług. Oferujemy fachowe dźwigi, żurawie samojezdne i koparko-ładowarki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zachowując pełen profesjonalizm. Usługi realizujemy wykorzystując najlepsze dźwigi samochodowe i samojezdne czy podnośniki, które sprawnie poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani operatorzy urządzeń dźwigowych i podnośnikowych, którzy zapewniają sprawny przebieg prac, bezpieczeństwo na terenie realizowanych zadań oraz kreatywność i fachowe podejście do każdego zadania.
Marki i specjalizacje
- transport, żurawie, dźwigi, CAT, podnośniki, Iveco, Demag
- dźwigi Kielce
- dźwigi Skarżysko
- dźwigi Suchedniów
- dźwigi Radom
- dźwigi Szydłowiec
- wynajem dźwigów
- koparko-ładowarki
- koparki
- podnośniki koszowe
- wywrotki
- HDS
- mini koparki
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białobrzeski, Radom, szydłowiecki, Kielce, konecki, sandomierski, skarżyskie, starachowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń