Przewozy Autokarowe Skarżysko Mariusz Staniszewski

Wynajem oraz przewóz autokarami i busami

Przewozy autokarowe
Rynek 55, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(7 opinii) napisz opinię
Przewozy Autokarowe Skarżysko Mariusz Staniszewski

Informacje

Opis działalności
Staniszewscy to firma realizująca usługi transportowe autokarami i busami. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim. Transport organizujemy na terenie całej Polski, a także za granicą. Właścicielem firmy jest Mariusz Staniszewski.
Produkty i usługi
Do każdego realizowanego przewozu wykorzystujemy luksusowy autokar lub bus, obsługiwany przez doświadczonego kierowcę. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby z długoletnim stażem. Dysponujemy wszelkimi, niezbędnymi uprawnieniami pozwalającymi do poruszania się po Polsce oraz krajach Europy.

Stała współpraca z przewoźnikami pozwala nam na zagwarantowanie odpowiedniej ilości pojazdów w dowolnym standardzie. Nasze pojazdy wyposażone są w wygodne fotele i klimatyzację. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów korzystne rabaty, przy realizowaniu stałych zleceń. Współpracę z nami mogą podjąć szkoły, firmy, biura podróży oraz inne instytucje.

Naszym Klientom proponujemy między innymi:

- przewóz pracowników na szkolenia,
- przewóz na imprezy integracyjne,
- przewóz na konferencje,
- wycieczki jedno- oraz kilkudniowe,
- wyjazdy do teatru, kina, zoo,
- wyjazdy na pielgrzymki,
- wyjazdy okazjonalne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszym biurze w Skarżysku-Kamiennej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod telefonem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
G
Grażyna
Wspólnie z naszą parafią zorganizowaliśmy ostatnio pielgrzymkę. Pan Mariusz przewiózł nas autokarem do Częstochowy. Było bardzo miło.
A
Agnieszka
Przewoźnik na medal. Regularnie dzięki firmie Staniszewscy zabieramy dzieci do kina, do teatru, czy na różne inne wydarzenia. Polecam!
F
Fabian
Szybki, a przy tym bezpieczny przewóz naszego zespołu na imprezę integracyjną. Jesteśmy zadowoleni z komfortu jazdy.
J
Jerzy
Grzegorz twierdzi, że pojechał na wspaniałą wycieczkę w czasie pandemii. Siła reklamy...Firma lipa a 16.03.2020 to chyba klima szkodziła a nie chłodziła...
G
Grzegorz
To już czwarty raz, kiedy firma Staniszewscy zapewnia nam transport na konferencję. Zaufaliśmy tej firmie i na pewno nie zamienimy jej na żadną inną.
H
Hania
W autokarze, dzięki klimatyzacji nie było duszno. Świetnie się bawiliśmy podczas podróży. Nie możemy się już doczekać następnej wycieczki. Z pewnością będzie ona organizowana z pomocą Pana Mariusza.
K
Karolina
Nie mam żadnych uwag. Wycieczka przebiegła wspaniale. Nie było problemu żeby stanąć na jakieś jedzenie, czy do toalety. Mimo długiej trasy, wszyscy byli zadowoleni. Autokar był komfortowy.