Pphu Grzegorz Wierzbiński

Świadczymy usługi brukarskie w pełnym zakresie

Brukarstwo
ul. Skalna 1/2, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Pphu Grzegorz Wierzbiński

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Grzegorza Wierzbińskiego zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług brukarskich już od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Grzegorza Wierzbińskiego działamy prężnie na polskim rynku już od niemal półtorej dekady. Zajmujemy się świadczeniem usług brukarskich w pełnym zakresie. Oferujemy standardowe oraz artystyczne układanie kostki betonowej, kostki granitowej i różnego rodzaju kamienia (piaskowca, marmuru, polnego).

Mimo że jesteśmy stosunkowo małą firmą, jesteśmy w stanie podjąć się szerokiego zakresu zleceń brukarskich. Co więcej, nasz mały, ale zgrany zespół jest w stanie zapewnić naszym klientom dokładność i solidność, jakie większe przedsiębiorstwa nie są w stanie zaoferować.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie bruk i inne materiały pochodzące od sprawdzonych, renomowanych producentów. Gwarantuje to naszym klientom, że kładziony przez nas bruk przetrwa długie lata, jeśli nie dekady. Sprawia to też, że przez długi czas zachowają swoje walory estetyczne.

Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze wzorów oraz materiałów. Wezmą pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby, a także charakter miejsca, w którym ma być położony bruk.

Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytanie, jakie mogą Państwo mieć na temat naszej oferty.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kielecki, konecki, opatowski, radomski, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski, szydłowiecki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Piotr
Polecam.