Kama-Elektronik Jarosław Makówka

Profesjonalne doradztwo i montaż

Anteny
ul. Sokola 10, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kama-Elektronik Jarosław Makówka
ul. Sokola 10, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Telefon
Kama-Elektronik Jarosław Makówka

Informacje

Opis działalności firmy Kama-Elektronik Jarosław Makówka w Skarżysko-Kamienna
W firmie Kama-Elektronik zajmujemy się sprzedażą anten satelitarnych oraz ich profesjonalnym montażem. Nasza siedziba znajduje się w Skarżysko-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Właścicielem firmy jest Jarosław Makówka.
Produkty i usługi
W Kama-Elektronik zajmujemy się sprzedażą anten oraz innego sprzętu elektronicznego. W naszym asortymencie znajdują się takie produkty jak:

- Anteny,
- Kondensatory,
- Konektory,
- Okablowanie do podłączenia wzmacniacza,
- Przejściówki, końcówki,
- Subwoofery,
- Wzmacniacze nowe i używane.

Poza tym sprzedajemy również monitory oraz odtwarzacze DVD. Mamy bardzo duży wybór głośników, a także kabli głośnikowych. Na stanie posiadamy również akcesoria do montażu głośników, radia lub odtwarzacza DVD w aucie. Zapewniamy szeroki wybór alarmów samochodowych i akcesoriów do alarmów.

Oprócz sprzedaży dużego wyboru sprawdzonych produktów renomowanych marek oferujemy również montaż anten. Nasi pracownicy to doświadczona ekipa, która poradzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanym montażem. Szybko dojeżdżamy do Klienta i pomagamy mu w umiejscowieniu anteny na ścianie, balkonie lub dachu.

Jesteśmy zdania, że zadowolenie Klienta jest również naszym zadowoleniem, a świadczenie dobrej jakości usług jest podstawą udanej współpracy z Klientem. Dlatego cały czas poszerzamy nasz asortyment, zaopatrując się w nowe produkty renomowanych firm, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń