Plantago Sklep ogrodniczy

Twój Zielony Ogród

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Warszawska 281, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 457 733
Sklep
412512736
plantago@plantago.pl
Mariusz Łyżwa
509457733
mariusz@plantago.pl
Zbigniew Łyżwa
508640470
plantago@plantago.pl
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 281, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma PLANTAGO zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń ogrodowych jak również sprzedażą części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Sprzedajemy również urządzenia ogrodnicze. Właścicielem sklepu jest Mariusz Łyżwa, a nasza siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej.
Produkty i usługi
Istniejemy na rynku już od 2001 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń ogrodowych oraz części zamiennych do nich. Nieustannie poszerzamy swój asortyment, chcąc dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Prowadzimy także serwis pogwarancyjny naszych produktów.

W ofercie firmy Plantago znajdują się na przykład:
- kosiarki,
- piły,
- kosy,
- odśnieżarki,
- traktorki,
- narzędzia ogrodowe,
- myjki ciśnieniowe,
- pompy,
- odkurzacze.

Sprzedajemy również wszelkiego rodzaju akcesoria do narzędzi ogrodowych oraz części zamienne do nich przeznaczone. Poza tym można u nas znaleźć maszynki do mięsa, rękawice BHP, oleje i smary, roboty gastronomiczne czy żyłki tnące i głowice żyłkowe. Posiadamynaprawdę szeroki wybór produktów przeznaczonych do ogrodu, więc zapewniamy, że każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza, którą zatrudniamy w swoim sklepie, służy specjalistycznym doradztwem i pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Są to jedynie urządzenia i materiały wytworzone przez zaufanych producentów, więc gwarantujemy ich bezawaryjność i funkcjonalność.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
PLANTAGO Twój Zielony Ogród zapewnia Państwu serwis gwarancyjny wszystkich urządzeń sprzedawanych przez nasza firmę, jak również zakupionych u innych dystrybutorów takich marek jak:

OLEO-MAC, VICTUS, KAWASAKI, ZENAOH, SOLO, SNAPPER, MESKO-AGD, JAK-MET, Green Technology, Marina, VEGA, NAC, Ariens, AMA Poladn

Dodatkowo prowadzimy serwis pogwarancyjny urządzeń większości marek dostępnych na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych jak również i wysokiej jakości zamienników
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Eliza
Profesjonalne narzędzia ogrodnicze. Posiadają ich naprawdę sporo, przez co każdy klient może znaleźć w ich ofercie coś dla siebie.