Dagon Wózki Widłowe S.C.

Sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Fabryczna 5/18, 26-130 Suchedniów świętokrzyskie
(13 reviews) napisz opinię
Dagon Wózki Widłowe S.C.
ul. Fabryczna 5/18, 26-130 Suchedniów świętokrzyskie
NIP
6631680467
Strona www
Telefon
Dagon Wózki Widłowe S.C.

Informacje

Opis działalności firmy Dagon Wózki Widłowe S.C. w Suchedniów
Dagon Wózki Widłowe to firma, która została założona przez Krzysztofa Miernika oraz Mariana Jasińskiego. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Suchedniów, w powiecie skarżyskim, na terenie województwa świętokrzyskiego. Nasza firma funkcjonuje od 2000 roku, dzięki czemu mogliśmy zdobyć bogate doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Warto podkreślić, że jesteśmy autoryzowanym dealerem wózków widłowych Unicarriers, dawniej Nissan Forklift. W sprzedaży posiadamy między innymi wózki spalinowe UniCarriers DX, używane do pracy z ładunkami o masie od 1,5 do nawet 3,2 tony! Nieocenionym plusem tego urządzenia jest cicha praca oraz nowoczesny silnik spalinowy zasilany LPG. Co więcej, sprzęt ten bardzo łatwo można uruchomić, a operator ma nad nim pełną kontrolę podczas pracy. W ofercie posiadamy także:

- wózki paletowe,
- wózki magazynowe,
- wózki widłowe elektryczne.

W sprzedaży mamy też wózki widłowe używane. Są one wcześniej bardzo dokładnie sprawdzane technicznie oraz w odpowiedni sposób przygotowywane do użytkowania. Co więcej, oferujemy wynajem wózków widłowych zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Zatrudnieni pracownicy chętnie pomogą wybrać model, który najlepiej spełniałby oczekiwania poszczególnych Klientów.
Nasza firma oferuje też:

- serwis wózków widłowych,
- części zamienne do wózków widłowych,
- remonty wózków widłowych,
- osprzęt do wózków widłowych.
- widły do wózka widłowego,
- przeglądy do wózków widłowych,
- podzespoły do wózków widłowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu. Oferujemy konkurencyjne ceny i miłą współpracę.
Zasięg działania
Firma Dagon Wózki Widłowe S.C. z lokalizacji: Suchedniów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

wózki spalinowe

31.05.2022

Drodzy Klienci! W sprzedaży posiadamy wózki spalinowe UniCarriers DX. Urządzenie to jest w stanie pracować z ładunkami od 1,5 do nawet 3,2 ton! Poza tym silnik spalinowy zasilany zostaje olejem napędowym lub LPG. Ogromna zaleta tego typu wózków polega na ich cichej pracy. Dzięki temu można uniknąć niemiłego i drażniącego hałasu. Co więcej, trwały silnik wysokoprężny jest bardzo łatwy do uruchomienia. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

wózki elektryczne

15.07.2022

W naszym asortymencie posiadamy nowe wózki widłowe elektryczne TX4 (czołowe). Najczęściej wykorzystywane są one w magazynach i fabrykach. Nieoceniony plus urządzenia to czterokołowa konstrukcja oraz nośność do 2 ton! Dzięki temu bez przeszkód można poruszać się nawet po nierównej nawierzchni. Nie bez powodu w ostatnim czasie z wózków tych korzysta coraz więcej Klientów. Dzieje się tak, ponieważ kierowca cały czas ma stałą kontrolę nad pojazdem oraz swobodę w poruszaniu się.

wózki elektryczne MX

27.09.2022

Czy słyszeliście Państwo o wózku widłowym MX? Jest to czterokołowy wózek, który posiada przeciwwagę. Został tak skonstruowany, że nawet osoby początkujące szybko uczą się jego obsługi! Urządzenie w pełni dostosowuje się do prędkości ruchów stóp osoby prowadzącej. Dzięki temu operator ma nad nim 100% kontrolę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Opinie

(13 reviews) napisz opinię
L
lenny
Wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.
J
Jędrzej
Kupiłem u nich wózek widłowy i jestem bardzo zadowolony. Mogę liczyć na ich fachowy serwis i części w atrakcyjnych cenach.
Ł
Łukasz
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się naprawą wózków widłowych. Polecam.
A
Arkadiusz
Konkurencyjne ceny za wynajem ładowarek teleskopowych, polecam.
K
Krzysiek
Dziękuję za fachowe doradztwo w kwestii wyboru maszyny.
M
Maciek
Wynajmujemy od nich wózki już od dłuższego czasu. To mimo wszystko bardziej nam się opłaca. Nie będziemy kupować niczego nowego.
V
Vucaxu_99
Bardzo miło wspominam z nimi współpracę. Specjaliści jakich mało.
M
Michalek477
Wózki praktyczne, takie i bardzo proste w obsłudze. Polecam!!!
K
Kubusiaczek2311
Gdyby nie ich serwis pogwarancyjny, nie wiem, co by się stało z moim wózkiem. Polecam korzystanie z ich usług.
T
Tomaszek_301
Mam od nich wózek widłowy. Jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Super sprawa.
N
Nagulek_345
Doskonali fachowcy, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Warto im zaufać.
A
Azjaaa84
Cieszę się, że ich wybrałem. Teraz poruszanie się po moim magazynie jest o wiele łatwiejsze.
P
Piotr
ok!!!!!!!

Słowa kluczowe