Dagon Wózki Widłowe S.C. M. Jasiński K. Miernik

Sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Fabryczna 5/18, 26-130 Suchedniów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(41) 254 61 04
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 5/18, 26-130 Suchedniów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Dagon Wózki Widłowe to spółka prowadzona przez Krzysztofa Miernika i Mariana Jasińskiego. Jej siedziba znajduje się w Suchedniowie, w powiecie skarżyskim, w województwie świętokrzyskim.
Produkty i usługi
Prace w magazynach i zakładach przemysłowych polegają często na przenoszeniu palet, podnoszeniu ich na odpowiednią wysokość i zdejmowaniu. Potrzebne są do tego odpowiednie pojazdy, takie jak wózki widłowe. Najlepsze maszyny znajdą Państwo w ofercie firmy Dagon. Jest ona autoryzowanym przedstawicielem znanej marki Unicarriers.Jej wózki są wytrzymałe, funkcjonalne i ekonomiczne w eksploatacji. W ofercie Dagon można wyróżnić wózki nowe i używane, w tym:
-wózki widłowe spalinowe
-wózki widłowe elektryczne
-wózki magazynowe

Te ostatnie dzielą się na paletowe i unoszące palety na dużą wysokość. Są na tyle wąskie, że można ich używać nawet w wąskich przejściach. Z kolei wózki widłowe można zakupić w odmianach podnoszących od 1,5 tony do nawet 10 ton.

Poza sprzedażą wózków widłowych firma wynajmuje je również na krótki i długi czas. Ponadto prowadzi prace serwisowe. Posiada dużo części zamiennych na sprzedaż oraz oferuje widły do wózków.

Po więcej informacji związanych z firmą Dagon mogą Państwo wejść na stronę internetową. W sprawie oferty handlowej i usługowej można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń