Truck-parts Paweł Dulemba

Części zamienne dla Twoich wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Langiewicza 160, 26-130 Suchedniów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Truck-parts Paweł Dulemba

Informacje

Opis działalności
W Truck-parts zajmujemy się dostarczaniem do klientów oryginalnych części zamiennych, wyposażenia oraz osprzętu do wózków widłowych różnych producentów. Naszą firmę prowadzi Paweł Dulemba, a jej siedziba znajduje się w Suchedniowie, w woj. świętokrzyskim.Jesteśmy bezpośrednim importerem części do wózków widłowych HANGCHA i HELI. Specjalizujemy się w markach Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, BT, Hyundai, Agromax, Daewoo, Hyster, Yale, Mitsubishi, Caterpillar, Nissan, TCM, Combilift, Agromax, HC LIFT, Noblelift, MAXIMAL, KALMAR, KOMATSU, OM FIAT itd.
Produkty i usługi
Działamy na rynku od 2015 roku, nieustannie rozwijając swoje przedsiębiorstwo i poszerzając dostępny u nas asortyment części i osprzętu do wózków widłowych najpopularniejszych, światowych producentów.

Dzięki aktualizowanym na bieżąco stanom magazynowym, ścisłej kontroli dostaw oraz współpracy z firmami spedycyjnymi, jesteśmy w stanie dostarczać potrzebna części do naszych klientów na terenie Polski, nawet w przeciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia.

W naszej ofercie handlowej znajduje się kilka tysięcy pozycji oryginalnych podzespołów renomowanych producentów, wśród których znajdują się między innymi:
- części zamienne do silników wózków widłowych
- częścizamienne do układów napędowych wózków widłowych
- części do układów hydraulicznych wózków widłowych
- części do instalacji gazowych wózków widłowych
- ogumienie do wszystkich rodzajów wózków widłowych
- części do wózków paletowych
- rozruszniki i alternatory do wózków widłowych
- widły do wózków
- systemy przesuwania wideł do wózków

Nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o najwyższe standardy w obsłudze naszych klientów, pomogą w kompletowaniu zamówienia i w wyborze pasujących części.

Współpracujemy z wieloma serwisami i serwisantami, których na bieżąco obsługujemy w zakresie potrzebnych części.

Ponadto w Truck-parts prowadzimy sprzedaż kompletnych wózków widłowych, a także wózków paletowych, potocznie nazywanych paleciakami.

Gwarantujemy terminową oraz rzetelną realizację wszystkich powierzonych nam zamówień.

Sprzedaż prowadzimy zarówno w systemie stacjonarnym, jak również przez internet,na naszej stronie internetowej oraz portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych.

Wszelkich informacji dotyczących oferty chętnie udzielimy podczas bezpośredniego kontaktu z biurem w Suchedniowie.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy dostarczaniu części zamiennych do pojazdów marek Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, BT, Hyundai, Hangcha, Agromax, Daewoo, Hyster, Yale, Mitsubishi, Caterpillar, Nissan, TCM, Combilift, Agromax, HC LIFT, Noblelift, HELI, MAXIMAL, KALMAR, KOMATSU, OM FIAT i innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

bt,
yale,
tcm,
heli,