Gadmet Patrycja Drożdżał

Produkcja i montaż ogrodzeń

Bramy i ogrodzenia
27-220 Gadka 42 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gadmet Patrycja Drożdżał
27-220 Gadka 42 świętokrzyskie
NIP
6312564980
Telefon
Gadmet Patrycja Drożdżał

Informacje

Opis działalności firmy Gadmet Patrycja Drożdżał w Gadka
Gadmet w Gadce to firma, którą prowadzi Patrycja Drożdżał. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na dystrybucji i montażu ogrodzeń. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Firmę Gadmet w Gadce prowadzimy z myślą o dostarczaniu nowoczesnych, wytrzymałych ogrodzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo panele ogrodzeniowe, które świetnie nadają się do grodzenia firm, posesji prywatnych, parkingów czy placów zabaw. Specjalizujemy się w sprzedaży paneli zgrzewanych 3D, które są malowane proszkowo i cynkowane. W ofercie mamy również siatki ogrodzeniowe. Oferujemy Państwu:
- siatki ocynkowane,
- siatki powlekane powłoką PCV.

Jako ogrodzenia frontowe polecamy ogrodzenia metalowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wyglądem, który dodatkowo podniesie prestiż posesji. Oferujemy ogrodzenia zabezpieczona antykorozyjne poprzez malowanie proszkowe i ocynkowanie.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również ogrodzeń panelowych ozdobnych. Zastosowanie materiałów ocynkowanych gwarantuje długą żywotność ogrodzeń. Wyróżniają się również wytrzymałą konstrukcją oraz prostym montażem.

Ponadto dostarczamy szybkie w montażu podmurówki betonowe. W ofercie mamy podmurówki jednostronne oraz podmurówki dwustronne barwione.

U nas zamówicie też nowoczesne sztachety metalowe, które oferujemy w sześciu wzorach i dziewięciu kolorach. Wykonanie z blachy ocynkowanej sprawia, że są niezwykle trwałe. Są dodatkowo powlekane powłoką poliestrową.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Gadmet Patrycja Drożdżał z lokalizacji: Gadka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń